Sākums Novada ziņas Aktivitātes Litenes tautas namā
Aktivitātes Litenes tautas namā Drukāt E-pasts
Piektdiena, 10 februāris 2012 11:12

Jau no 2012.gada 13.janvāra Litenes tautas namā darbojas ārstnieciskās vingrošanas grupa, ko vada VSAC "Latgale" Litenes filiāles fizioterapeite Ināra Mačioka. Ināra beigusi Daugavpils universitāti un aprūpes centrā strādā pirmo gadu. Pateicoties pagasta sieviešu aktivitātei, vingrošanas nodarbības notiek arī tautas namā. Vingrojumu kompleksā ietilpst gan aerobikas, gan jogas elementi, vingrošana paredzēta veselības uzlabošanai, arī muguras sāpju mazināšanai. Aicinām visus interesentus!

Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās no 18:00-19:00 Litenes tautas nama mazajā zālē!

Šobrīd Litenē gatavojamies koncertam "Litenes Zelta Dziesma", kas notiks 17.martā plkst. 19:00. Pagasta iestādēs veicam aptauju par populārākajām latviešu dziesmām, kā arī meklējam dziedošos liteniešus, kuri varētu piedalīties pasākumā. Esam uzrunājuši jau zināmos pagasta dziedātājus - Andri Dzērvi, Daci Samsoni, Daini Brūniņu, Diānu Skopāni, Jāni Kļaviņu, u.c.. Fonogrammas gatavos un koncertā solitstiem palīdzēs Kaspars Maks. Varbūt ir vēl kāds, kas vēlas iesaistīties? Lūdzu, piesakieties! Pasākuma tapšanā aktīvi piedalās Litenes meiteņu ansamblis un vadītāja Dina Markova, savu palīdzību lūdzām arī Laurai Kļaviņai, kura bija režisore Ziemassvētku ģimeņu koncertam "Vēstule Ziemassvētku vecītim".

Domāju, ka kopīgiem spēkiem izdosies "Litenes Zelta Dziesmu" izveidot interesantu un tīkamu skatītājiem. Pēc pasākuma būs arī atpūtas pasākums - spēlēs grupa "Brīvdiena".

Litenes tautas nama vadītāja Maija Leimane

 
 

Vārda dienas

Šodien: 22.05.2012. : Emīlija
Rīt: 23.05.2012. : Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
Reklāmkarogs

Mūs skatās:

Šobrīd klātienē ir 56 viesi 
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs