21. aprīlī plkst. 15.00 ikviens ir laipni aicināts piedalīties Gulbenes Mākslas skolā 30 gadu jubilejas pasākumā, kura ietvaros tiks atklāta skolas pedagogu darbu izstāde.

msk301804

Gulbenes Mākslas skolai šogad aprit 30 gadi. Lēmums par skolas dibināšanu tika pieņemts 1988. gada 22.aprīlī, bet 1.septembrī skola uzsāka savu pirmo mācību gadu. Toreiz skolā bija 80 bērni un 2 skolotājas. Tagad esam izauguši līdz 280 audzēkņiem un 16 skolotājiem. Pa šo laiku ir atvērtas mākslas klases arī 6 Gulbenes novada pagastos: Jaungulbenē, Lejasciemā, Lizumā, Galgauskā, Rankā un Stāķos. Mums visos laikos ir bijuši un arī tagad ir brīnišķīgi bērni un sirsnīgi kolēģi!

Par prieku sev un skolai šajā pavasarī rīkosim trīs izstādes:

  • „Mūsu cerība” – pirmsskolas vecuma bērnu darbu izstāde Gulbenes kultūras centrā no 11.aprīļa līdz 25.maijam;
  • „Mūsu spēks” – mākslas skolas skolotāju darbu izstāde Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā no 21.aprīļa līdz 20.jūnijam;
  • „Mūsu lepnums un prieks” – Gulbenes Mākslas skolas absolventes, tagad V.Surikova Maskavas Valsts akadēmiskā mākslas institūta studentes, Ineses Mangusas studiju darbu izstāde Gulbenes novada domē no 16.aprīļa līdz 30.maijam.

Nāciet, skatieties!