Novada mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2016./2017.m.g.

Vārds Uzvārds Mācību priekšmets Vieta Skola Klase
Kristīne Berķe Bioloģija 1., izvirzīta uz valsts olimpiādi Stāmerienas pamatskola 9.
Kārlis Bošs Bioloģija 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Enija Baumgarte Bioloģija Atzinība Gulbenes 2. vidusskola 9.
Alise Briede Bioloģija Atzinība Gulbenes 2. vidusskola 9.
Simona Anna Cāne Bioloģija Atzinība Gulbenes 2. vidusskola 9.
Elīna Ignatjeva Bioloģija Atzinība Gulbenes vidusskola 9.
Alvīne Ivanova Bioloģija 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Evelīna Vekšina Bioloģija Atzinība Gulbenes 2. vidusskola 10.
Reinis Beitiks Bioloģija Atzinība Lizuma vidusskola 12.
Viktorija Kuļikova Vācu valoda 1. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Elīna Zelča Vācu valoda 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
 Marks Danieks   Tehniskā grafika  1. Gulbenes novada valsts ģimnāzija  7.
Aivis Stepanovs Tehniskā grafika 2. Gulbīša vidusskola 7.
Andis Stepanovs Tehniskā grafika 3. Gulbīša vidusskola 8.
Lauris Lapsa Tehniskā grafika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 8.
Ilvars Ilgsalietis Tehniskā grafika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 8.
Agate Katane Tehniskā grafika Atzinība Gulbenes vidusskola 5.
Krišjānis Elksnītis  Tehniskā grafika  1.  Gulbenes vidusskola 9.
 Krists Cirpons  Tehniskā grafika  2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
 Dainārs Jurčiks  Tehniskā grafika  3.  Galgauskas pamatskola 9.
Katrīna Dundure   Angļu valoda  1.  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  11.
Edijs Rukmanis Angļu valoda 2. Lizuma vidusskola 12.
Ulla Zaķe Angļu valoda 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Reinis Beitiks Angļu valoda Atzinība Lizuma vidusskola 12.
Viktorija Kuļikova Angļu valoda Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Ritvars Sebris Vēsture 2., uzaicināts uz valsts olimpiādi Lizuma vidusskola 12.
Kristīne Berķe Vēsture 1., uzaicināta uz valsts olimpiādi Stāmerienas pamatskola 9.
Raivis Ilva Vēsture 2. Lizuma vidusskola 9.
Enija Baumgarte Vēsture 3. Gulbenes 2.vidusskola 9.
Tīna Žmuida Latviešu valoda un literatūra

2.

Atzinība valsts olimpiādē

Gulbenes vidusskola 12.
 Elza Martinova   Latviešu valoda un literatūra

1.

Atzinība valsts olimpiādē

Lizuma vidusskola 8.
Annija Sintija Toma Latviešu valoda un literatūra 1., uzaicināta uz valsts olimpiādi Gulbenes 2.vidusskola 9.
Kristīne Berķe Latviešu valoda un literatūra 2., uzaicināta uz valsts olimpiādi Stāmerienas pamatskola 9.
Simona Anna Cāne Latviešu valoda un literatūra 3. Gulbenes 2.vidusskola 9.
Anete Andrupe Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Ilvars Ilgsalietis Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 8.
Kārlis Bošs Fizika 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Enija Baumgarte Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Annija Sintija Toma Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Kristiāns Dzerkaļs Matemātika 1. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Kārlis Bošs Matemātika 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Enija Baumgarte Matemātika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Agrita Timofejeva Matemātika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Ritvars Sebris Ekonomika 3. Lizuma vidusskola 12.
Hārdijs Nogobods Ekonomika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Bruno Eduards Krēsliņš Ekonomika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Enija Baumgarte Ķīmija 2.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi Gulbenes 2.vidusskola 9.
Annija Sintija Toma Ķīmija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Agate Katane Matemātika 1. Gulbenes vidusskola 5.
Laura Kleopatra Vanaga Matemātika 2. Lizuma vidusskola 5.
Gunārs Ābeltiņš Matemātika 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 7.
Agnese Beča Matemātika 3. Gulbenes vidusskola 6.
Elisa Mūrniece Matemātika 3. Gulbenes 2.vidusskola 6.
Ronijs Nils Vītols Matemātika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 7.
Evelīna Laura Seļicka Matemātika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 7.
Rinalds Lapkašs Matemātika Atzinība Lejasciema vidusskola 6.
Haralds Bikše Vācu valoda 3., Atzinība reģionālajā olimpiādē Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Komanda "Meitenes"

Dita Medne

Dita Elizabete Kandere

Anete Andrupe

Ģeogrāfija 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Komanda "Trīs galvas"

Kristers Artis Kalve

Raivis Rautmanis

Elza Martinova

Ģeogrāfija 2. Lizuma vidusskola 8.
Komanda "Ģeogrāfi"

Kitija Pētersone

Kristiāna Belova

Ričards Zunda

Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Kārlis Bošs Ģeogrāfija 1., atzinība valsts olimpiādē Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Mikus Černoglazovs Ģeogrāfija 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Reinis Beitiks Ģeogrāfija 2. Lizuma vidusskola 12.
Agrita Timofejeva Ģeogrāfija 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Elīna Zelča Ģeogrāfija 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Edijs Rukmanis Ģeogrāfija 3. Lizuma vidusskola 12.
Katrīna Dundure Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11
Bruno Eduards Krēsliņš Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Agate Ķikuste Latviešu valoda 1., Atzinība reģionālajā olimpiādē Gulbenes vidusskola 3.
 Otto Dārznieks   Latviešu valoda 2.  Lizuma vidusskola  3. 
 Lote Sniķe   Latviešu valoda  3., 3. vieta reģionālajā olimpiādē  Gulbenes vidusskola  3.
Katrīna Kalvīte   Latviešu valoda  Atzinība, 3. vieta reģionālajā olimpiādē  Tirzas pamatskola  3.
 Tomass Dergačs  Latviešu valoda  Atzinība   Gulbenes 2.vidusskola  3.
 Ance Puste  Matemātika  1.  Gulbenes vidusskola   3.
 Jurģis Muižnieks   Matemātika 2.  Lizuma vidusskola   3.
 Mareks Slaidiņš   Matemātika  3.  Stāmerienas pamatskola  3.
 Marta Podziņa   Matemātika  3.  Gulbenes 2.vidusskola  3.
 Rota Ivanova   Matemātika  Atzinība  Tirzas pamatskola  3.
Andrievs Cīrulis Matemātika Atzinība Gulbenes vidusskola 3.
 Rēzija Priedīte  Mājturība un tehnoloģijas  1.  Stāmerienas pamatskola  5. 
Linda Kokareviča Mājturība un tehnoloģijas 2. Gulbenes vidusskola 5.
Samanta Savicka Mājturība un tehnoloģijas 2. Gulbenes vidusskola 5.
Ketlīna Lazdiņa Mājturība un tehnoloģijas 3. Stāķu pamatskola 5.
Agnese Beča Mājturība un tehnoloģijas 1. Gulbenes vidusskola 6.
Agnese Bērziņa Mājturība un tehnoloģijas 2. Stāķu pamatskola 6.
Viktorija Ločmane Mājturība un tehnoloģijas 3. Gulbenes 2.vidusskola 6.
Hanna Kalēja Mājturība un tehnoloģijas 1. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 7.
Ance Kaspare Mājturība un tehnoloģijas 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 7.
Anete Karibska Mājturība un tehnoloģijas 3. Stāķu pamatskola 7.
Anete Antiņa Mājturība un tehnoloģijas 1. Lejasciema vidusskola 8.
Alise Tuļķe Mājturība un tehnoloģijas 2. Lejasciema vidusskola 8.
Gita Beinaroviča Mājturība un tehnoloģijas 3. Gulbīša vidusskola 8.
Anna Johansone Mājturība un tehnoloģijas 1. Stāmerienas pamatskola 9.
Danīna Krūmiņa Mājturība un tehnoloģijas 2. Gulbenes vidusskola 9.
Elīna Ignatjeva Mājturība un tehnoloģijas 3. Gulbenes vidusskola 9.
Aivis Stepanovs Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) 1. Gulbenes vidusskola 7.
Lauris Lapsa Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) 2. Gulbenes 2.vidusskola 8.
Aigars Ivanovs Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) 3. Stāķu pamatskola 8.
Ģirts Roziņš Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) 1. Lizuma vidusskola 7.
Dāvis Brakšs Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) 2. Gulbīša vidusskola 7.
Dāvis Dikelis Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) 1. Galgauskas pamatskola 9.
Krišjānis Elksnītis Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) 2. Gulbenes vidusskola 9.
Gustavs Galvans Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) Atzinība Lejasciema vidusskola 7.
Jānis Vējiņš Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Ilgvars Ilgsalietis Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 8.
Gatis Kļaviņš Mājturība un tehnoloģijas (koka un metāla) Atzinība Lizuma vidusskola 8.