Novada mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2017./2018.m.g.

Vārds Uzvārds Mācību priekšmets Vieta Skola Klase
Elīna Zelča Vācu valoda 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Anna Johansone Vācu valoda 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Renārs Kokorevičs Vācu valoda Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Kristiāna Belova Bioloģija 1. Gulbenes novada valsts ģimnāzija  9.
Elza Martinova Bioloģija 1. Lizuma vidusskola 9.
Renārs Uzulniks Bioloģija 3. Gulbenes 2.vidusskola 9.
Ilvars Ilgsalietis Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Dita Medne Bioloģija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Megija Ķiploka Bioloģija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Alise Smirnova Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Kristīne Berķe Bioloģija 1. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Enija Baumgarte Bioloģija 1. Gulbenes 2.vidusskola 10.
Elīna Vasiļjeva Bioloģija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Annija Sintija Toma Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
Alvīne Ivanova Bioloģija 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Erlends Lapiņš Bioloģija 3. Gulbenes 2.vidusskola 11.
Evelīna Vekšina Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 11.
Pauls Georgs Staršovs Angļu valoda Atzinība Lizuma vidusskola 12.
Kārlis Bošs Angļu valoda 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Kristīne Berķe Angļu valoda Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Kristaps Melnis Angļu valoda 1., Atzinība valsts olimpiādē Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Kristiāns Dzerkaļs Angļu valoda Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Dāvis Dubrovs Angļu valoda 1., valsts olimpiādes dalībnieks Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Katrīna Dundure Angļu valoda 2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
 Elza  Martinova  Vēsture  1., valsts olimpiādes dalībniece  Lizuma vidusskola  9.
 Renārs  Uzulniks  Vēsture  2., valsts olimpiiādes dalībnieks  Gulbenes 2.vidusskola  9.
 Anete  Antiņa  Vēsture  3.  Lejasciema vidusskola  9.
 Signe  Sarkane  Vēsture  Atzinība  Gulbenes 2.vidusskola  9.
 Agris  Ozoliņš  Vēsture  Atzinība  Lizuma vidusskola  9.
 Georgs  Gibala  Vēsture  3.  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  12.
 Vanesa  Vajevska  Latviešu valoda un literatūra  3.  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  8.
 Elza  Martinova Latviešu valoda un literatūra  1.vieta novada olimpiādē, 2.vieta valsts olimpiādē  Lizuma vidusskola  9.
 Ilvars  Ilgsalietis Latviešu valoda un literatūra  2.  Gulbenes 2.vidusskola  9.
Anete Andrupe Latviešu valoda un literatūra  2. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Dita Elizabete Kandere Latviešu valoda un literatūra 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Madara Lācīte Latviešu valoda un literatūra Atzinība Lejasciema vidusskola 9.
Alise Tuļķe Latviešu valoda un literatūra Atzinība Lejasciema vidusskola 9.
Anete Antiņa Latviešu valoda un literatūra Atzinība Lejasciema vidusskola 9.
 Ilvars  Ilgsalieties  Fizika  3.  Gulbenes 2.vidusskola
Enija Baumgarte Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
 Kārlis  Bošs  Matemātika  1, valsts olimpiādes dalībnieks. Gulbenes novada valsts ģimnāzija   10.
 Ainārs  Lapkovskis  Matemātika  3., valsts olimpiādes dalībnieks  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  9.
Terēze Ance  Putene Mājturība un tehnoloģijas   1., valsts olimpiādes dalībniece  Gulbenes 2.vidusskola  8.
Patrīcija Švarce-Švampāne Mājturība un tehnoloģijas

2.

Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Diāna Krasiļņikova Mājturība un tehnoloģijas 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Gita Beinaroviča Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Gulbīša pamatskola 9.
Elizabete Brūniņa Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Kristiāna Belova Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Samanta Jugāne Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Stāķu pamatskola 9.
Andis Stepanovs Mājturība un tehnoloģijas 1., valsts olimpiādes dalībnieks Gulbīša pamatskola 9.
Aivis Stepanovs Mājturība un tehnoloģijas 1., Atzinība  valsts olimpiādē Gulbīša pamatskola 8.
Adriāns Eiklons Mājturība un tehnoloģijas 3. Stāķu pamatskola 8.
Linards Reinis Rozītis Mājturība un tehnoloģijas 3. Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Gustavs Galvans Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Lejasciema vidusskola 8.
Ilvars Ilgsalietis Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Aigars Ivanovs Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Stāķu pamatskola 9.
Nauris Kalniņš Mājturība un tehnoloģijas Atzinība Stāķu pamatskola 8.
 Pauls Georgs  Staršovs  Ekonomika  2.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks  Lizuma vidusskola  12.
 Evelīna  Vekšina  Ekonomika  3.vieta  Gulbenes 2.vidusskola  11.
 Erlends  Lapiņš  Ekonomika  3.vieta  Gulbenes 2.vidusskola  11.
Alise Prancāne Latviešu valoda un literatūra 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Lejasciema vidusskola 11.
Kristiāns Dzerkaļs Latviešu valoda un literatūra 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Katrīna Uiska Latviešu valoda un literatūra 3.vieta Lejasciema vidusskola 12.
Anete Bogdāne Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Laura Pavārniece Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 11.
Evelīna Vinogradova

Krievu valoda

(A gr.)

1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Gulbenes 2.vidusskola 11.
Jolanta Bebre

Krievu valoda

(A gr.)

 2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Amanda Balode Krievu valoda(A gr.)  3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Artis Gailis

Krievu valoda

(A gr.)

3.vieta Lejasciema vidusskola 10.
Jana Bubiša Krievu valoda (B gr.) 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Gulbenes 2.vidusskola 12.
Alise Briede Krievu valoda (B gr.) 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Gulbenes 2.vidusskola 10.
Jeļizaveta Černova Krievu valoda ( B gr.) 2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 10.
Juļa Bogdanova

Krievu valoda

(B gr.)

3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 10.
 Liene  Kauķe  Matemātika  2.vieta Lizuma vidusskola  5
Estere Ilga Tuča Matemātika 3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 5.
Reinis Survila Matemātika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 5.
Intars Ilgsalietis Matemātika 1.vieta Gulbenes sākumskola 6.
Agate Katane Matemātika 2.vieta Gulbenes sākumskola 6.
Linda Boša Matemātika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 7.
 Hanna  Kalēja Vācu valoda   3.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija   8.
Elza Martinova Ķīmija Atzinība Lizuma vidusskola 9.
Enija Baumgarte Ķīmija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
Gunārs Ābeltiņš Ģeogrāfija (komandu olimpiāde) 1.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Aleksis Miezītis Ģeogrāfija (komandu olimpiāde0 1.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Kārlis    Bošs  Geogrāfija  1.vieta, valsts olimpiādes dalībneks Gulbenes  novada valsts ģimnāzija    10.
Mikus Černoglazovs Ģeogrāfija 3.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Georgs Gibala Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Kristiāns Dzerkaļs Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Anete Akmene 3.klašu olimpiāde latviešu valodā 1.vieta,  reģiona olimpiādes dalībniece Lizuma vidusskola 3.
Matilde Muktupāvela 3.klašu olimpiāde latviešu valodā 2.vieta, reģiona olimpiādes dalībniece Lizuma vidusskola 3.
Aleksandra Leona 3.klašu olimpiāde latviešu valodā 3.vieta , reģiona olimpiādes dalībniece Gulbenes sākumskola 3.
Gatis Pujāts 3.klašu olimpiāde latviešu valodā Atzinība, reģiona olimpiādes dalībnieks Gulbenes 2.vidusskola 3.
Dāvis Groševs 3.klašu olimpiāde matemātikā 2.vieta novada olimpiādē, Atzinība reģiona olimpiādē Gulbenes sākumskola 3.
Kristians Elmārs Vanags 3.klašu olimpiāde matemātika 3.vieta novada olimpiādē, 2.vieta reģiona olimpiādē Lizuma vidusskola 3.
Gustavs Aišpurs - Lukša 3.klašu olimpiāde matemātikā Atzinība novada un reģiona olimpiādē Stāķu pamatskola 3.
Daniels Krievs 3.klašu olimpiāde matemātikā Atzinība Tirzas pamatskola 3.