Mākslinieciskā vadītāja Elita Dūte, koncertmeistars Osvalds Drancāns

veiksme 16

Jauniešu deju kolektīvs “Veiksme” dibināts 2007. gadā. Pirmais deju kolektīvs Lizumā minēts aizvadītā gadsimta otrajā pusē. Neaizmirstamas deju kultūras tradīcijas Lizumā nodibināja cienījamā deju pedagoģe Dainuvīte Putniņa. Pašreiz deju kolektīvu vada viņas skolniece Elita Dūte, kura ar lieliskiem panākumiem turpina kopt un attīstīt viņas darbu Lizumā.

“Veiksme” piedalījusies XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos un XI skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos, kā arī Gulbenes novada un LNKC organizētajos pasākumos. Jaunieši koncertējuši sadraudzības pilsētās Rouge (Igaunija), Rietavas (Lietuva), Iliny (Ungārija) un Slovākijā. Ar priekšnesumiem bagātu un daudzveidīgu programmu tika svinēta pastāvēšanas 5 gadu jubileju. Jaunieši ar savu dejot prasmi, jaunību un aizrautību Lizumam piešķir neaizmirstamas nokrāsas. “Veiksme” – tas ir mūsu kopīgais lizumniešu veikums!

Repertuārā saglabātas XI Skolēnu dziesmu un deju svētku repertuāra dejas. Šīs sezonas repertuārā divas J. Purviņa dejas “Spēlēju dancoju” un “Sasala jūrīna”, B. Štena “Es gribēju naudu sēt” un G. Baumaņa “Lecam pa vecam”.

Kontaktinformācija

Elita Dūte: 29477005,