Projekti

Sestdien, 28.maijā, ceturto gadu pēc kārtas Gulbenes riteņbraukšanas sacensību “Zaļais pedālis” ietvaros risinājās amatieru riteņbraukšanas sacensības. Vīriešiem pirmais finiša līniju šķērsoja Reinis Marks (”Sportlife Cycling team”/Ilzene), kurš uzvarēja 2014.gadā, bet pagājušajā gadā ierindojās otrajā pozīcijā. Dāmām par uzvarētāju kļuva lizumniete Līga Berga („Velorīts”/Gulbene), arī viņai šī jau bija otrā uzvara Gulbenes velo braucienā.

Šogad sacensību distance vijās gan pa pilsētas ielām, gan pa Emzes un Spārītes parka celiņiem un stigām. Pl.11.00 tika dots starts 29 dalībniekiem četrās vecuma grupās 7 kilometru distancē. Par prieku Gulbenes līdzjutējiem, mūsu novada pārstāvis Kaspars Beitāns (“Velorīts”/Gulbene) sastādīja pieklājīgu konkurenci Reinim, izcīnot otro vietu. Jāpiebilst, ka Kaspars, šogad mērķtiecīgi trenējoties, ir ievērojami uzlabojis savus sportiskos rezultātus. Trešo vietu izcīnīja Reinis Sudrabs (“Velorīts”/Gulbene), kuram šī ir pirmā nopietnā velo sezona.

V 40+ grupā par uzvarētāju kļuva Raivis Ančs (“Velorīts”/Gulbene), otrajā vietā Antis Zunda (Gulbene), bet trešais finišēja Imants Kublačovs (“Velorīts”/Gulbene)

Dāmām S grupā pārliecinošu uzvaru svinēja Līna Berga, aiz viņas otrajā pozīcijā Elza Martinova (Lizums) bet trešo vietu šajā vecuma grupā izcīnīja lejasciemiete Anete Liepiņa. S 40 vecuma grupā par uzvarētāju kļuva Rita Rjabiņina (Lizums). Viņa starp dāmām absolūtajā vērtējumā uzrādīja otro labāko rezultātu. Otro vietu izcīnīja gulbeniete Anita Žavrida, bet Dzintra Raga (Gulbene) ierindojās trešajā pozīcijā.

Projekts "Zaļais pedālis" tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.