grst01Gulbenes bērnu bibliotēkā martā sestdienās atkal būs “Grāmatu starts” – lasītrosināšanas programma mazajiem trīsgadniekiem kopā ar vecākiem, vecvecākiem.

Nodarbības notiks četras reizes – 4., 11., 18. un 25.martā no plkst. 11.00. Vienu stundu sestdienas rīta pusē mazuļi kopā ar pieaugušajiem lasīs, radoši darbosies un aktīvi kustēsies.

Grāmatas ir neaizstājamas, lai izaugtu gudra, zinātkāra, izglītota un veiksmīga Latvijas nākamā paaudze. Gulbenes bērnu bibliotēkā šī ir jau trešā reize, kad “Grāmatu starts” aicina uz pirmo tikšanos ar bibliotēku. Iepriekšējās reizēs Gulbenes bibliotēkā programmas galvenais talismans bija Pūčulēns, šajā reizē mazos lasītājus bibliotēkā sagaidīs runcis Misiņš.

Vecāki, ja Jūsu bērns ir vecumā no trīs līdz četriem gadiem, tad aicinām pieteikties uz nodarbībām līdz 2.martam! Bibliotēkas apmeklējuma laikā katram mazajam dalībniekam tiek dāvināts īpaši veidots „Grāmatu starta“ pūču komplektiņš – mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgs materiāls vecākiem par lasīšanu.

„Grāmatu starts“ ir LNB Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību un tajā ir iesaistījušās daudzas Latvijas bibliotēkas, arī Gulbenes novada bibliotēka.

Pieteikties vai papildu informācijai – 64473266,

Informē Gulbenes novada bibliotēkas Bērnu bibliotēkas vadītāja Solvita Lībere