afisa

26.maijā Litenes pagasta brīvdabas estrādē "Parkalīcis" norisināsies viens no lielākajiem pasākumiem Austrumvidzemē – „Vasara sākas Litenē”, kura galvenie viesi būs grupa „Menuets”, kas plkst.20.00 lielkoncertā izdziedās savus populārākos hitus – „Lilioma dziesma”, „Viņi dejoja vienu vasaru”, „Dziesma ar ko tu sāksies”, „Alvas zaldātiņi” un citus. Savukārt plkst.22.00 uz skatuves kāps grupas „Galaktika” un „Bruģis”, DJ Aivis un Kaspars Maks. Balle ilgs līdz plkst.4.00 rītā.

Lieliskus pārsteigumus sola ēdināšanas uzņēmums no Rēzeknes, kas savā ēdienkartē piedāvās vietējo Pededzes līdaciņu, kura tiks īpaši pagatavota, un ugunskurā vārītu soļanku. Būs arī izcila alus kolekcija no dažādiem alus brūvētājiem.

Visa pasākuma laikā (arī naktī) kursēs sabiedriskais autobuss ar ērtu reisu grafiku. Pieturas punkts - “Litenes centrs”.

Īpašs notikums būs iespēja aplūkot luksus klases limuzīnu, fotografēties pie tā un izbraukt ekskursijā. Limuzīns piedāvās pakalpojumus - aizvest ballētājus uz mājām, kā arī ‘’SOS’’ šofera pakalpojumus, lai pasākuma viesis pats nesēstos pie stūres alkohola reibumā un tiktu aizgādāts uz mājām kopā ar savu auto.

Uz pasākumu droši varēs līdzi ņemt bērnus, jo koncerta laikā darbosies bērnu stūrītis, kur viņi tiks nodarbināti, savukārt vecāki varēs baudīt priekšnesumus.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs, Litenes tautas namā, Litenes pagasta pārvaldē   un Litenes pagasta bibliotēkā (kontakttālrunis 64472213). Biļešu cenas – iepriekšpārdošanā līdz 6.maijam 5 EUR, no 7. Maija - 7 EUR, bet pasākuma dienā un norises vietā – 12 EUR. Bērniem līdz 10 gadiem vecāku pavadībā ieeja ir bez maksas.

Atgādinām, ka pasākuma viesiem būs pieejamas bezmaksas autostāvvietas.

Paldies Gulbenes novada domei un Litenes pagasta pārvaldei par atbalstu pasākuma organizēšanā.

Uz tikšanos Litenē!

Anna Pilmane;
Informāciju sagatavoja Gunta Kalmane,
Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste