15.augustā Ozolkalnā norisinājās sadziedāšanās pasākums „Plecu pie pleca”, kas veltīts brāļu - Imanta un Gido Kokaru - 94.dzimšanas dienai. Starp apsveikumiem bija ne tikai ziedi, kliņģeris un laba vēlējumi, bet arī jauni papildinājumi kordiriģentiem veltītajai ekspozīcijai – bilžu albums (vecākās bildes tapušas jau 1958.gadā) un divi tīstokļi, kuros pierakstīti brāļu izteicieni koru mēģinājumu laikā.

Pasākumā kopā sadziedāja Imanta un Gido vadīto koru dziedātāji - Bauskas skolotāju koris "DAINA"; Cēsu koris "BEVERĪNA"; jauktais koris "DAILE", koris „AVE – SOL” un Gulbenes novada koru un ansambļu dalībnieki, kā arī citu novadu un pagastu dziedātāji.

Gaviļnieku svētkos sveica arī Gulbenes novada domes pārstāvji – priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis un Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna.

Ekspozīcija, kas veltīta novadniekiem, izcilajiem kordiriģentiem – Imantam un Gido Kokariem, tika atklāta 2014.gada 22.augustā Beļavas pagasta Ozolkalnā, bijušās Ozolkalna pamatskolas vecās ēkas telpās. Aicinām apmeklēt ekspozīciju, iepriekš piesakoties pa tālr. 26492518.

Gunta Krevica,
sabiedrisko attiecību speciāliste