Volejbola čempionāts dāmu I līgas komandām - II aplis

Spēles notiek Gulbenes sporta centrā, Skolas ielā 12A.

4. sabraukums, 3.janvāris

Pl.10.00 Madona – Lizums t. Gulbene
Pl.10.50 Gulbene – BJSS 97/98 t. Lizums
Pl.11.40 BJSS 2000 – Lizums t. BJSS 97/98
Pl.12.30 Madona – Gulbene t. BJSS 2000
Pl.13.20 BJSS 97/98 – Lizums t. Madona
Pl.14.10 BJSS 2000 – Madona t. Gulbene
Pl.15.00 Gulbene – BJSS 2000 t. Madona

Piektdiena          BJSS 97/98 – BJSS 2000                   t. Gulbene II (treniņu laikā)

5. sabraukums, 14.februāris

Pl.10.00 Madona – Lizums t. Gulbene II
Pl.10.50 Gulbene – Gulbene II t. Madona
Pl.11.40 Madona – Gulbenes SC t. Gulbene
PL.12.30 Lizums – Gulbene t. Gulbenes SC
Pl.13.20 BJSS 97/98 – Gulbene II t. Lizums
Pl.14.10 Lizums – Gulbenes SC t. BJSS 97/98
Pl.15.00 Madona – Gulbene II t. Gulbenes SC
Pl.15.50 Gulbenes SC – BJSS 97/98 t. Gulbene II

6.sabraukums, 19.marts

Pl.10.00 Madona – BJSS 2000 t. Gulbene II
Pl.10.50 Gulbene II – Gulbenes SC t. Madona
Pl.11.40 Madona – BJSS 97/98 t. Gulbenes SC
PL.12.30 Gulbene – Gulbenes SC t. BJSS 97/98
Pl.13.20 BJSS 2000 – Gulbene II t. Gulbene
Pl.14.10 Madona – Gulbene t. Gulbenes 2000
Pl.15.00 BJSS 2000 – Gulbenes SC t. Gulbene
Pl.15.00 Gulbene II – Lizums t. Madona (II laukums)

APBALVOŠANA

Volejbola čempionāts dāmu II līgas komandām - II aplis

4. sabraukums, 23.janvāris

Pl.10.00 BJSS 99 – Druviena t. BJSS 02
Pl.10.00 BJSS 03/04– Stradi t.
Pl.11.00 Druviena – BJSS 02 t. Stradi
Pl.11.00 BJSS 99 – BJSS 03/04 t.
Pl.12.00 Stradi – BJSS 02 t. BJSS 99
Pl.12.00 BJSS 03/04 – Druviena t.

5. sabraukums, 27.februāris

                                                Pl.10.00Druviena – Stradi                                                             t. BJSS 02

                                                Pl.10.00Jaungulbene/Galgauska – BJSS 03/04     t.

                                                PL.11.00               BJSS 03/04 – BJSS 02                                       t. Jaungulbene

                                                Pl.11.00Jaungulbene/Galgauska – Druviena        t.

Pl.12.00BJSS 03/04 – Druviena                                    t. BJSS 02

 

6. sabraukums, 20.marts

                                                Pl.10.00Jaungulbene/Galgauska – BJSS 02            t.

                                                Pl.10.00BJSS 99 – Stradi                                                 t.

                                                Pl.11.00Jaungulbene/Galgauska– Stradi                t.

                                                PL.12.00               BJSS 99 – BJSS 02                                                              t.

                                                Pl.12.00Jaungulbene/Galgauska – BJSS 99            t.

               

APBALVOŠANA

                                               

Volejbola čempionāts vīriešu komandām - II aplis

4.            sabraukums, 3.janvāris

Pl.10.00 Litene – Gulbene t. Stradi
Pl.11.00 Gulbene – Stradi     t. Litene
Pl.12.00 Lejasciems – Litene t. Gulbene
Pl.13.00 Stradi – Litene t. Lejasciems
Pl.14.00 Lejasciems – Gulbene t. Litene

 

5.            sabraukums, 14.februāris

Pl.10.00 Lejasciems – Stradi t. Cunami
Pl.11.00 Cunami – Stradi t. Lejasciems
Pl.12.00 Jaungulbene – Lejasciems t. Stradi
Pl.13.00 Lejasciems – Cunami t. Jaungulbene
Pl.14.00 Stradi – Jaungulbene t. Cunami

 

6.            sabraukums, 19.marts

               

Pl.10.00 Cunami – Lejasciems t. Gulbene  
Pl.11.00 Gulbene – Cunami t. Lejasciems  
Pl.12.00 Litene – Jaungulbene t. Cunami  
PL.13.00 Gulbene – Lejasciems t. Jaungulbene  
Pl.14.00 Cunami – Litene t. Gulbene  

               

Apbalvošana