Jaunā gada pirmajā svētdienā sporta centrā sākās Gulbenes novada volejbola čempionāta II apļa spēles, kur spēkiem mērojās dāmu I līgas un kungu komandas. Trīs uzvaras guva Gulbenes vīriešu komanda, savukārt dāmām trīs uzvaras izcīnīja Gulbenes un Lizuma volejbolistes.

Čempionāta ietvaros vīriešu komandas aizvadīja piecas aizraujošas cīņas. Otro apli veiksmīgi uzsāka Gulbenes vienība, kas visās trīs svētdienas spēlēs izcīnīja uzvaru. Pirmajā spēlē viņi tikās ar Litenes vienību un tikai trešajā setā noskaidrojās uzvarētājs. Pirmajā spēles setā ar rezultātu 25:19 uzvarēja gulbenieši, tomēr ar to nebija mierā Litenes vienība un otrajā cēlienā izlīdzināja rezultātu 23:25. Izšķirošajā trešajā setā cīņa risinājās saspringta, tomēr galotnē uzvaru ar rezultātu 15:13 izrāva Gulbenes komanda. Otrajā spēlē divos setos Gulbene bija pārāka pār Stradu vienību (25:16; 25:12). Gaidītākā spēle starp Gulbeni un Lejasciemu (šosezon viņi tikās pirmo reizi) radīja lielu spriedzi mača pirmajā setā, kad ar rezultātu 29:27 pārāki izrādījās lejasciemieši, tomēr spēles turpinājumā Lejasciema vienībai pietrūka viņu līdera Matīsa Gabdulļina un atlikušajā spēles daļā nācās piekāpties Gulbenes komandai (15:25; 9:15). Uzvarot šajā svarīgajā mačā, gulbenieši sev nodrošinājuši stabilu līderpozīciju. Visās astoņās aizvadītajās spēlēs viņi ir uzvarējuši, kas ir liels solis pretī čempionu titulam.

Svētdien lielisku sniegumu demonstrēja arī Litenes vienība, kas, neskatoties uz zaudējumu Gulbenei, otrajā mačā bija vienkārši lieliski cīņā ar Lejasciemu, uzvarot ar 2:0 (25:22; 25:16). Pēdējā spēlē divos setos viņi lika kapitulēt Stradu spēlētājiem (25:14; 25:21).

Tabula kungu komandām

Uzvaras                Zaudējumi          Punkti

1. Gulbene                                                          8                              0                              21

2. Litene                                                               5                              3                              17

3. Lejasciems                                                     3                              2                              10

4. Cunami                                                            3                              2                              7

5. Jaungulbene                                                 1                              6                              5

6. Stradi                                                                0                              7                              0

Dāmu I līgā tika aizvadītas septiņas spēles. Trīs uzvaras guva gan Lizuma, gan Gulbenes volejbolistes. Lizuma komanda divos setos vispirms pārspēja madonietes (25:6; 25:14), vēlāk lika piekāpties BJSS 2000 jaunajām volejbolistēm (25:7; 25:12), visbeidzot trešajā spēlē guva uzvaru pār BJSS 97/98 (25:15; 25:10).

Gulbene arī visās trīs spēlēs cīnījās divos setos, gūstot uzvaru pār BJSS 97/98 (25:21; 25:17), Madonu (25:9; 25:19) un BJSS 2000 (25:19; 25:14).

Viena uzvara Madonas volejbolistēm, viņas trīs setos pārspēja BJSS 2000 jaunās volejbolistes (25:18; 19:25; 15:9).

Dāmu I līgā ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs vadībā izvirzījušās lizumnietes, viņām seko Sporta centrs un Gulbene.

1.            Lizums                                                  8                              0                              23

2.            Gulbene                                               6                              2                              19

3.            Sporta centrs                                     5                              1                              14

4.            BJSS 97/98                                        3                              5                              8

5.            Madona                                             2                              4                              6

6.            BJSS 2000                                       1                              7                              4

7.            Gulbene II                                         0                              6                              1

Dāmu II līgas spēles norisināsies 23.janvārī, savukārt kungi un dāmu I līga tiksies 14.februārī.