Aizvadītajā sestdienā turpinājās Gulbenes novada atklātais basketbola čempionāts un savu otro uzvaru izcīnīja Nareka, bet Rūsiņš guva pirmo uzvaru čempionātā.

Pirmā spēle norisinājās starp Rūsiņu un Smiltenes komandām. Spēli pārliecinošāk uzsāka Rūsiņa basketbolisti, iegūstot 5 punktu handikapu pēc pirmās ceturtdaļas (19:14). Mazrezultatīvajās otrajās desmit minūtēs Rūsiņš starpību palielināja vēl par 3 punktiem (33:25) un likās, ka Smiltenei vairs nav ko likt pretī. Ieradušies viņi bija tikai piecu spēlētāju sastāvā. Tomēr trešajā ceturtdaļā Rūsiņš atslābinājās, kas deva iespēju pretiniekiem strauji pietuvoties (45:43 Rūsiņš). Pēdējā cēliena vidū smiltenieši pamanījās pat būt vadībā (56:55). Spēles beigas Rūsiņš aizvadīja pārliecinoši, koncentrējušies uzvarai, ko arī izcīnīja (71:63). Rezultatīvākie spēlētāju uzvarētāju rindās bija Jānis Graudiņš (20 punkti) un Gints Grodnis (12 punkti). Smilteniešiem 28 punkti Matīsa Mežuļa kontā.

Sestdienas otrais mačs norisinājās starp Nareku un Brāli. Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgi (24:21 Nareka). Tomēr otrajās desmit minūtēs Narekas komanda sāka demonstrēt pārspēku un izvirzījās vadībā ar 11 punktu pārsvaru (44:33). Pēc garā pārtraukuma Narekas pārsvars palielinājās vēl iespaidīgāk (67:42). Atlikušo mača posmu rezultatīvāk aizvadīja Brālis un spēle noslēdzās ar rezultātu 81:62 (Nareka). Uzvarētājiem 16 punktus guva Artūrs Lūsis, bet Mārtiņa Pētersona kontā 12 punkti. Brālis vienībā 14 punkti Jānim Domburam, bet 12 – Mikum Freijam.

Jau šīs nedēļas nogalē gan sestdien, gan svētdien turpināsies čempionāta spēles.