Sestdien, 14.maijā, noslēdzās Gulbenes novada atklātais basketbola čempionāts. Trešo gadu pēc kārtas par čempioniem kļuva Nareka, kas finālspēlē ar rezultātu 100:83 pārspēja komandu Brālis. Bronzas godalgas izcīnīja Beļavas komanda.

Sestdienas pirmajā cīņā - “mazajā finālā” par 3.vietu tikās Rūsiņš un Beļava. Spēle iesākās graujoši, iespaidīgākais Beļavas pārsvars bija 28:2. Rūsiņa raidītās bumbas mērķi nekādi nespēja sasniegt, savukārt ļoti rezultatīvi bija beļavieši Kristaps Pugačs un Elvis Kapteinis. Jāpiebilst, ka Rūsiņam sestdien nevarēja palīdzēt Normunds Lišiks, Gundars Rauza un Jānis Graudiņš. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 28:6 (Beļava). Otrajās desmit minūtēs cīņa risinājās līdzīgi, bet joprojām pārsvars pieklājīgs Beļavas basketbolistiem (42:19). Trešajā ceturtdaļā otro izrāvienu izdarīja beļavieši, un pēc nospēlētām 30 minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja 63:33 (Beļava). Pēdējā ceturtdaļā Rūsiņa spēlētāji beidzot iespēlējās, bet bija jau krietni par vēlu, un Beļava svinēja uzvaru ar rezultātu 70:56, izcīnot bronzas godalgas. Komandas sastāvs: Oskars Vīksna, K.Pugačs, Dainis Mikolajs, Kaspars Korulis, Mārtiņš Korulis, Simsons Osis, Dilans Kurepins, Aivars Dobris, E.Kapteinis, Oskars Piliņš un Aleksis Dāvids, komandas pārstāvis Voldemārs Mezītis. Cīņā par trešo vietu rezultatīvākais spēlētājs uzvarētājkomandā bija K.Pugačs ar 28 gūtiem punktiem, bet E.Kapteinis komandas labā realizēja 14 punktus. Rūsiņš komandā rezultatīvākais bija Mārtiņš Bogdanovs – 19 punkti, bet Gints Grodnis realizēja 15 punktu.

Čempionāta pēdējā mačā par pirmo vietu tāpat kā pagājušajā gadā tikās Nareka un Brālis. Lai gan abas komandas bija ļoti noskaņojušās sīvai cīņai, tomēr ar panākumiem tas vainagojas Narekai. Jau pirmajā ceturtdaļā tika iegūts nopietns pārsvars Narekas komandai (34:13). Otrajā cēlienā narekieši pārsvaru vēl palielināja (52:30). Tad sekoja izmisīga Brāļa pakaļdzīšanās, tomēr pārsvars bija ievērojams un tā nevainagojās ar uzvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 100:83, Narekai izdevās aizstāvēt savu čempionu titulu. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētājiem ar 30 punktiem bija Kaspars Kalniņš, 19 punkti Artūram Lūsim. Brālis komandā 20 punkti Ronaldam Elksnim, bet 13 punkti Mārtiņam Kromulim.

Otro vietu izcīnīja komanda Brālis, kuras sastāvā spēlēja Alvis Amantovs, Reinis Teicis, Ervīns Ivanovs, Mikus Freijs, Mārtiņš Kromulis, Rinalds Ozers, Oskars Kapteinis, Jānis Dumburs, Ronalds Elksnis, Andris Pētersons un Roberts Babulis, komandas pārstāvis Elvijs Vanags.

Pirmo vietu izcīnīja Nareka. Komandas sastāvs: Gatis Rikveilis, Nauris Rikveilis, Reinis Rikveilis, Māris Baranovskis, Mārtiņš Pētersons, Māris Sniķis, Kristiāns Šulcs, Artūrs Brūniņš, Artūrs Lūsis, Kaspars Kalniņš, Dairis Liepiņš, Daumants Dreiškens un Gatis Gargažins, komandas pārstāvis G.Rikveilis.