Ar spēlēm Ludzā sākās ZA reģiona veterānu telpu futbola čempionāts. Gulbenes komanda sacentās ar Alūksnes un Viļakas futbolistiem. Pirmajā spēlē ar alūksniešiem, kuri bija pastiprināti ar četriem futbolistiem no Smiltenes, bija līdzīga cīņa. Gulbeniešiem bija vairāk bīstamu momentu, bet mūsējos 5-6 reizes pievīla precizitāte. Savukārt mūsu komandu vairākas reizes vārtos glāba Dairis Liepiņš. Bija skaidrs, ka rezultātu noteiks viena kļūda. Tā arī notika, kad pusotru minūti pirms spēles beigām pretinieki, izmantojot gulbeniešu kļūdu, guva vārtus. Pašā noslēgumā zaudēti vēl vieni vārti un 0:2. Otrā spēle ar Viļakas komandu bija rezultatīvāka. Pašā sākumā jau 2:0 mūsu labā, bet atkal kļūda un 2:1. Pirmajā puslaikā rezultāts mainījās šādi – 3:1, 3:2, 4:2 un pirmais puslaiks noslēdzās 4:3 Gulbenes komandas labā. Otrajā puslaikā atkal daudzi neizmantoti momenti, tikai spēles beigās divi precīzi sitieni un uzvara ar 6:3. Pa trijiem vārtiem guva Raitis Šolins un Renārs Šķenders. Komandā vēl spēlēja Artis Timenieks, Mārcis Graudiņš, Uldis Romanovs, Gints Iekļavs un Aivis Grigalka. Pārējo spēļu rezultāti Jēkabpils – Viļaka 2:0, Balvi – Madona 2:1, Ludza – Līvāni 4:2, Jēkabpils – Madona 8:2, Ludza – Alūksne 3:2, Līvāni – Balvi 4:2, Madona – Viļaka 1:0. Nākamās spēles notiks 10.decembrī Balvos, kur Gulbenes komanda sacentīsies ar Ludzas un Balvu futbolistiem, bet 14.janvārī visas komandas viesosies Stāķu sporta namā.