Gulbenes sporta centrā 3.decembrī notika pasākums "Paaudžu sadraudzības spēle volejbolā", kur uz laukuma lieliski sevi parādīja mūsu labākie novada un pilsētas volejbolisti. Pasākumā piedalījās divas komandas - Gulbenes pilsēta un Gulbenes novads.

Volejbola spēle notika ar nedaudz izmainītiem noteikumiem: pieci seti (pirmie četri - līdz 35 punktiem, piektais sets - līdz 25). Komandas sastāvā - seši vīrieši vecuma grupā līdz 40 gadiem, seši vīrieši vecuma grupā virs 40 gadiem, sešas sievietes vecuma grupā līdz 35 gadiem un sešas sievietes vecuma grupā virs 35 gadiem.

Pirmajā setā tikās Gulbenes novada un Gulbenes pilsētas jaunieši. Pirmā seta sākumā vadībā izvirzījās Gulbenes pilsētas jaunieši (18:13), ko izdevās nosargāt līdz pat seta galotnei (35:32), tādejādi Pilsētas komanda izvirzījās vadībā ar 1:0.

Pārņemot stafeti, otro setu uzsāka jaunietes. Līdzīgi kā Pilsētas jauniešiem, arī Gulbenes jaunietes seta sākumā ieguva pārsvaru pār novada meitenēm. Taču spēles gaitā vadību pārņēma novada volejbolistes, sīvā cīņā svinot uzvaru ar 35:30 un panākot izlīdzinājumu starp setiem (1:1) .

Trešajā setā spēkiem mērojās seniori-vīrieši. Seta gaitā 3 reizes mainoties vadībai, uzvaru ar rezultātu 35:32 svinēja Gulbenes novada veterāni, panākot 2:1 setos.

Ceturtais sets iesākās ar Gulbenes novada veterānu-sieviešu lielisku sākumu, bet pilsētas komanda ar pāris veiksmīgām darbībām aizsardzībā spēja lauzt seta gaitu un ceturto setu noslēdza ar pārliecinošu uzvaru 35:24. Pirms piektā - izšķirošā seta sākuma rezultāts uz tablo vēstīja 2:2.

Piektajā setā tikās labākie no labākajiem. Pārsteigumiem bagātajā setā uzvaru izcīnīja Gulbenes pilsētas komanda (25:22). Lai arī tablo vēstīja, ka pilsētas komanda uzvarējusi ar 3:2, cīņas bija sīvas un līdzvērtīgas katrā setā. Pasākuma laikā skatītājiem bija lieliska iespēja vērot mūsu labākos volejbolistus, kuri nelika vilties atnākušajiem skatītājiem.

Pasākuma laikā tika izspēlēti konkursi skatītājiem un dalībniekiem.

Dalībnieku konkursā Lidojošā gremde uzvaru izcīnīja Gints Grodnis un dalībnieku konkursā Piespēle mērķī uzvaru izcīnīja Laura Stradiņa.

Skatītājiem bija iespēja piedalīties skatītāju konkursos Trāpi grozā un Saimons saka. Pārtraukumā starp setiem uzstājās JC Bāze dejotāji.

Pasākumu vadīja Atis Barinskis un par pozitīvu noskaņojumu rūpējās DJ Dzintars.