3.-4.februārī notika Gulbenes novada ziemas sporta spēles septiņos sporta veidos: distanču slēpošanā, novusā, šahā, dambretē, šautriņu mešanā un zemledus makšķerēšanā. Komandu vērtējumā ļoti sīvā cīņā ar 17 punktiem pirmo vietu izcīnīja Gulbenes pilsētas I komanda (organizatore Larisa Cīrule). Tikai puspunkts (17.5 punkti) no uzvaras šķīra Lejasciema pagasta komandu, (Valērijs Gabdulļins), viņiem otrā vieta. Vēl par puspunktu mazāk (18 punkti) trešās vietas ieguvējiem Jaungulbenes pagasta komanda (Aivars Blauvs). Lai gan tūlīt aiz goda pjedestāla, tomēr par ceturto vietu ļoti priecīgi bija Druvienas pagasta komanda (Jurijs Gjačs) – 23 punkti, piektajā pozīcijā Beļavas pagasts (Anita, Voldemārs Mezīši – 25.5 punkti), bet kausu par sesto vietu izcīnīja Tirzas pagasts (Mārcis Rudzītis – 26.5 punkti).

Šogad novada ziemas sporta spēļu progammā tika atgriezts galda teniss, un sacensības norisinājās jau piektdienas vakarā Staru sporta zālē.

Sievietēm

1.vietā Klinta Krama

2.vietā Vita Kore

3.vietā Aina Rubene

Vīriešiem:

1.vietā Aigars Rubenis

2.vietā Aigars Žvīgurs

3.vietā Mārtiņš Ribakovs

Komandu vērtējumā 1.vieta Druvienas pagasta komandai, 2.vieta – Gulbene I komandai, bet 3.vieta – Gulbenes II komandai.

Zemledus makšķerētāji spēkiem mērojās uz Stāmerienas ezera ledus un dāmām goda pjedestāls tika sadalītas sekojoši:

1.vieta Sarmīte Zvirgzdiņa

2.vieta – Inita Keiša

3.vieta – Dace Paidere

Vīriešiem:

1.vieta – Rolands Untāls

2.vieta – Juris Lazdiņš

3.vieta – Māris Milns

Komandu vērtējumā 1.vieta Tirzas pagasta komandai, 2.vieta Jaungulbenes pagasta komandai, 3.vieta Lejasciema pagasta komandai

Distanču slēpošana norisinājās Madonas kalnainajā Smeceres sila slēpošanas-biatlona sporta bāzē, kas slēpotājiem bija nopietns pārbaudījums.

Sievietēm klasiskajā stilā - sprintā 1 km distancē

1.vieta Guna Ģērmane

2.vieta Solvita Brezinska

3.vieta Inese Brezinska

Brīvajā stilā 2.5 kilometru distancē

1.vieta Dace Anča

2.vieta Līna Berga

3.vieta Dana Puidze

Sievietes /seniores I grupa (2 km brīvais stils)

1.vieta Lāsma Gabdulļina

2.vieta Sandra Volodina

3.vieta Sarmīte Gobiņa

Sievietes/seniores II grupa (1 km brīvais stils)

1.vieta Ņina Travina

2.vieta Aija Bubnova

3.vieta Aina Rubene

Vīriešiem klasiskajā stilā – sprintā

1.vieta Ainis Kanaviņš

2.vieta Jānis Ģērmanis

3.vieta Aivars Brezinskis

Brīvajā stilā 5 kilometros:

1.vieta Sandis Ķemers

2.vieta Raivis Ančs

3.vieta Linards Cvetkovs

Vīrieši/ seniori I grupa (5 km brīvais stils)

1.vieta Antis Zunda

2.vieta Edgars Gargurnis

3.vieta Andris Gargurnis

Vīrieši/ seniori II grupa (2 km brīvais stils)

1.vieta Jānis Ančs

2.vieta Harijs Āboliņš

3.vieta Jānis Supe

Komandu vērtējumā 1.vietā - Gulbenes I komanda, 2.vietā - Gulbenes I komanda, bet 3.vietā – Lejasciema pagasta komanda.

Šautriņu mešanā

1.vieta Lizuma pagasta komandai – Zeltīte Strade, Raivis Ogorodovs, Aldis Strads

2.vieta Stradu pag.kom.- Anžela Orlova, Alvis Putnis un Ainārs Prudents.

3.vieta Druvienas pagasta kom.- Klinta Krama, Mārtiņš Ribakovs un Renārs Rakickis.

Novusā:

Sievietēm

1.vieta Ieva Vāgentroce

2.vieta Linda Vīksniņa

3.vieta Inese Dambe

Vīriešiem

1.vieta Andrejs Kondričs

2.vieta Igors Bambulis

3.vieta Edgaram Vāgentrocim

Komandu vērtējumā 1.vieta Daukstu pag.kom., 2.vieta Beļavas pag.kom., 3.vieta Tirzas pag.kom..

Šahā:

Sievietēm

1.vieta Anita Petrovska

2.vieta Aija Barkāne

3.vieta Biruta Rukmane

Vīriešiem

1.vieta Jānis Grasis

2.vieta Alvils Pētersons

3.vieta Jānis Bokalders

Komandu vērtējumā 1.vieta Jaungulbenes pag.kom., 2.vieta Gulbenes pils.I kom., 3.vieta Beļavas pag.kom..

Dambretē:

Sievietēm

1.vieta Daiga Krēsliņa

2.vieta Ārija Ciekurze

3.vieta Guna Janoviča

Vīriešiem

1.vieta Dzintars Znots

2.vieta Jānis Ļoļāns

3.vieta Rainis Ilgažs

Komandām 1.vieta Jaungulbenes pag.kom., 2.vieta Lejasciema pag.kom., 3.vieta Druvienas komandai.

Apbalvošanas pasākumā ar Atzinības rakstiem tika sveiktas Rita Vucēna un Ņina Travina, kā arī Pateicības rakstus saņēma pārvalžu izvirzītie sportisti un sporta atbalstītāji: Oskars Vīksna, Kaspars Beitāns, Dzintars Znots, Sarmīte Gobiņa, Anda Kablukova, Dāvis Jermacāns, Sandis Putniņš, Jānis Skangalis, Ralfs Skopāns, Uģis Aigars, Aina Pūce. Laizānu ģimene (Baiba Pušpure un Guntis Laizāns), Alise Dūne un Mārtiņš Skudra.