Ceturtdien, 22.jūnijā, plkst. 17.00, pie Gulbenes sporta centra norisinājās Gulbenes pilsētas atklātās kausa izcīņas sacensības strītbolā.

Sacensībās piedalījās 7 vīru komandas un 4 jauniešu komandas.

Vīriešu konkurencē 3.vietu izcīnīja komanda “ RONIS” Normunds Lišiks, Jānis Melngailis, Krišs Matisons, Ingus Brezinskis.

2.vietu izcīnīja komanda “ ES NEGRIBU SKRIET!” Mikus Freijs, Rinalds Ozers, Markuss Pušpurs, Eduards Krukovskis.

1.vietu izcīnīja komanda “BK LAZDUKALNS” Elvijs Kapteinis, Rolands Arelkevičs, Gints Kravalis, Andis Petuns.

Jauniešu grupā par 3.vietas ieguvēju kļuva komanda “SLĪD KĀJAS” Markuss Čeksters, Dāvis Vimba, Adrians Andzevs.

Par 2.vietas ieguvējiem kļuva komanda “CAURIE NIKE” Linards Vasiļjevs, Endijs Vanags, Kristaps Carevs.

1.vietu ieguva komanda “BIG BOLLER BRAND (BBB)) Rinalds Vagulis, Rainers Ļisicins, Rihards Berkolds, Rolands Šulcs.

Dalībniekiem arī bija iespēja piedalīties konkursā „3 punktu metieni”. Minūtes laikā jāsamet pēc iespējas vairāk precīzi metieni grozā. Visprecīzākais no 17 konkursam pieteiktiem dalībniekiem bija Elvijs Kapteinis.