Latvijas 2.līgas čempionātā FB Gulbene/GFA komanda mājas spēlē, vairāk kā 150 skatītāju klātbūtnē, ar 3:1 uzvarēja Lubāna/Degumnieki futbolistus.

Gulbeniešiem šajā spēlē radās nopietnas sastāva problēmas, jo vairāki daudzi spēlētāji nevarēja piedalīties spēlē. Pamatsastāvā mūsu komandai laukumā devās Dz.Peksts, V.Surovs (C), N.Zeps, D.Lazdiņš, R.Šolins, I.Sirmulis, E.Aleksāns, S.Putniņš, I.Jezuns, R.Šķenders un M.Aigars. Jau pirmajā minūtē viesi negaidīti guva vārtus un tas gulbeniešiem lika jau sākumā spēlēt ar pilnu atdevi. Ilgi nebija jāgaida un rezultāts 10.minūtē kļuva 1:1. Pēc I.Jezuna piespēles no labās puses, soda laukumā veiklāks bija N.Zeps, izlīdzinot rezultātu. Vēl pēc sešām minūtēm rezultāts kļuva 2:1. Bumbu gar viesu soda laukumu veda R.Šķenders un izdarīja negaidītu sitienu un bumba iespurdza vārtu tālajā apakšējā stūrī. Viesi atbildēja ar bīstamu tiešo brīvsitienu (mums palīdzēja vārtu pārliktnis). Vēl pāris reizes glāba Dz.Peksts. Puslaika vidū traumā iedzīvojās M.Aigars un viņu nomainīja K.Sveķis. Puslaika izskaņa bija notikumiem bagāta. Gulbenieši ieguva tiesības uz tiešo brīvsitienu. R.Šķenders raidīja bumba viesu soda laukumā, kuru uztvēra S.Putniņš. Veikli apvedot pretspēlētāju, viņš sita precīzi un rezultāts kļuva 3:1. Vēl pēc pāris minūtēm kļūda aizsardzībā un noraidījumu par “pēdējās cerības” sodu saņēma I.Sirmulis. Tas nozīmēja, ka visu otro puslaiku spēlēsim mazākumā. Visi saņēma brīdinājumu par rupju spēli pret D.Lazdiņu.

Otrajā spēles daļā mūsu komanda spēlēja pragmātisku futbolu bez liekām piespēlēm un stigru disciplīnu aizsardzībā. Neskatoties uz mazākumu, gulbeniešiem bija lieliskas iespējas paaugstināt rezultātu. R.Šķenders, I.Jezuns, D.Lazdiņš, K.Sveķis savas izdevības neizmantoja. Viesi centās gūt vārtus un izveidoja pāris bīstamas epizodes, bet nesekmīgi. Viņu aktīvā otrajā puslaikā divi brīdinājumi par rupju spēli. Jo tuvāk nāca spēles izskaņa, jo bija lielāka pārliecība par uzvaru. Vārti vairāk netika gūti, un uzvara ar 3:1 mūsu kontā.

Nākamā spēle mūsu komandai atkal ar Lubānas futbolistiem (kalendāra īpatnība), kura notiks 6.augustā 14.00 Gulbenes stadionā.