velk1708

29.jūlijā Ķekavā norisinājās 2017.gada Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē (individuāli un pāriem) no zemes, Latvijas kausa 13.posms, kurā „Gulbenes K.S.P.” sporta klubu pārstāvēja septiņi atlēti. Komandu vērtējumā „Gulbenes K.S.P.” sporta kluba komanda ieguva 2.vietu, un līdz ar to “Gulbenes K.S.P.” ir izdevies izcīnīt Latvija spēcīgākās komandas titulu spēka trīscīņā.

Šajās sacensībās bija jāveic viens vingrinājums - svara stieņa vilkšana no zemes.

Sieviešu grupā 4.vietu ar jaunu personisko rekordu ieguva Dana Rimvide ar rezultātu 97,5 kg.

Veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Raitis Vinters ar rezultātu 170 kg, absolūtajā vērtējumā - arī 1.vieta.

Jauniešu grupā 4.vietu ieguva Rihards Pavlovs ar rezultātu 185 kg.

Vīriešu grupā svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu ieguva Andrejs Šilo ar rezultātu 180 kg, svara kategorijā līdz 74 kg 2.vietu ieguva Dilans Kurepins ar rezultātu 180 kg, svara kategorijā līdz 93 kg 2.vietu izcīnīja Aigars Cīrulis ar rezultātu 222,5 kg, svara kategorijā līdz 105 kg 3.vietu ieguva Arnis Šarkuns ar rezultātu 217,5 kg.

Pāru grupā svara kategorijā līdz 132 kg 1.vietu izcīnīja A.Šilo/D.Kurepins ar rezultātu 360 kg, svara kategorijā līdz 166 kg 2.vietu ieguva R.Pavlovs/R.Vinters ar rezultātu 300 kg.