stirnu buks

                Taku skrējiena seriāls Stirnu Buks norisinājās 7 posmos no šā gada aprīļa līdz oktobrim, kuros piedalījās arī Lejasciema vidusskolas/ SK “Lejasciems” skrējēji. 21.oktobrī notika pēdējais no posmiem, pēc kura tika noskaidroti Latvijas čempioni  starp skolēniem taku skriešanā.

Lielai daļai bērnu un jauniešu šis seriāls bija lieliskākais piedzīvojums, un katrs posms tika gaidīts ar nepacietību. Šis, pēdējais no posmiem, bija īpašs piedzīvojums, jo uz Liepāju bērni un jaunieši devās jau iepriekšējās dienas rītā, lai iepazītu Liepāju un tās vēsturiskās vietas.

Individuāli LČ medaļas kopvērtējumā skolu jauniešiem tiks pasniegtas "Gada balvas vieglatlētikā 2017" ceremonijā, kas notiks 2018.gada janvārī. LČ medaļas saņems trīs Lejasciema skrējēji: Artūrs Filips Igaviņš - 1.vieta U12V grupā, kurš ļoti pārliecinoši uzvarējis kopvērtējumā, izcīnot uzvaras sešos no septiņiem posmiem, Jolanta Pence -  1.vieta U14S grupā, kura vairākos posmos bijusi arī ātrākā starp visām startējušajām skolniecēm, U18S grupā 2.vieta Evai Bērziņai, kuru no pirmās vietas šķīra vien 2 punkti.

Pirmajā sešiniekā izdevās iekļūt vēl vairākiem skrējējiem: U12S grupā 5.vieta Gerdai Asnātei Berkolei, U14S grupā 6.vieta Elizabetei Galvanei, U16V grupa 5.vieta Gustavam Galvanam.

Ar nepacietību tiek gaidīts nākamais gads, kad atkal varēs startēt taku skriešanas seriāla Stirnu Buks posmos.

Paldies trenerei Lāsmai Gabdulļinai par šīs iespējas nodrošināšanu un ieguldīto darbu ikdienas treniņos.

Dana Puidze,
izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Lejasciema pagasta pārvaldē