24. novembrī Tirzas pagasta sporta zālē notika Gulbenes novada un Tirzas pagasta atklātais badmintona čempionāts iesācējiem. Šīs sacensības tika organizētas sadarbībā ar Cēsu sporta klubu “Saulrīti”.

Turnīrā piedalījās 9 sievietes un 9 vīrieši. Turnīrs izvērtās interesants, jo nebija nekādu vecuma ierobežojumu – bija interesanti vērot, kā gados jaunie sportisti cīnās ar veterāniem.

Sieviešu konkurencē 3. vietu izcīnīja Kristiāna Tīlika (Cēsis), 2. vietu izcīnija Linda Vīksniņa (Tirza), par čempioni kļuva Elīza Ziediņa (Cēsis).

Vīriešu grupā 3. vietu izcīnīja Romualds Karpovičs (Tirza), 2. vieta Tomam Tumčenokam (Cēsis), uzvarēja Jānis Muižnieks (Cēsis).

Paldies Cēsu sporta klubam “Saulrīti “ par veiksmīgu sadarbību un badmintona popularizēšanu Tirzas pagastā.