21.02.2018. Tirzas pamatskolas sporta zālē norisinājās Gulbenes novada skolu sacensības “Drošie, veiklie”. Uz sacensībām ieradās sešas skolas – Gulbenes sākumskola, Gulbenes 2. vidusskola, Lejasciema vidusskola, Druvienas sākumskola, Stāķu pamatskola un Tirzas pamatskola.

Lai noskaidrotu uzvarētājus skolu komandām, bija jāsacenšas piecās dažādas veiklības stafetēs.

1. vietu izcīnīja Gulbenes sākumskola. Komandā startēja Niklāvs Veselovs, Markuss Rauza, Ričards Aizpurs, Alens Beļajevs, Raitis Pušķis, Sindija Miščenko, Karlīna Nakoskina, Megija Biezā. Sporta skolotāja Sarmīte Gobiņa.

2. vietu izcīnīja Gulbenes 2. vidusskola. Komandā startēja Alvis Tučs, Igors Kūlītis, Kārlis Ivars Valdheims, Gustavs Dergačs, Laura Kallase, Evelīna Kušķe, Paula Luīze Vimba, Džūlija Ļisicina. Sporta skolotājs Voldemārs Mezītis.

3. vietu izcīnīja Lejasciema vidusskola. Komandā startēja Amanda Einberga, Nellija Bērziņa, Karlīna Dārta Lunkovska, Niks Svenne, Valters Timofejevs, Ralfs Kupčs, Jēkabs Kubuliņš. Sporta skolotāja Ilva Bērziņa.

Paldies Tirzas sporta skolotājam Mārcim Rudzītim par sacensību organizēšanu!