Latvijas Valsts simtgades un LSVS 55.sporta spēļu ietvaros 3.martā Rīgas sporta manēžā spēkiem mērojās sporta veterāni-vieglatlēti. Trīsdesmit septiņu komandu konkurencē Gulbenes novads izcīnīja piekto vietu, tikai divus punktus atpaliek no trešajā vietā esošās Daugavpils komandas.

Sestdien divas zelta godalgas Gulbenes novadam izcīnīja trīs sportisti. Tā Guna Ģērmane uzrādīja labāko rezultātu gan 800, gan 1609 metru skrējienos S 30+ grupā. Voldemārs Mezītis izcīnīja pirmo vietu 60 un 200 metru sprinta distancēs V 60+ grupā. Savukārt Jānis Ančs izrādījās nepārspēts 800 un jūdzes (1609 m) skrējienos V 75+ grupā.

Pa vienai augstākā kaluma medaļai Gulbenes novadam izcīnīja seši sportisti: tā 3000 metru soļošanā uzvaras laurus S 45+ grupā plūca Irita Bačka, kura izcīnīja arī trešo vietu trīssoļlēkšanā. S 55+ grupā soļošanā zelta godalga Diānai Odumiņai. Nepārspēts soļošanā izrādījās Harijs Āboliņš V 70+ grupā, kā arī zelta godalga Gunāram Rubenim V 80+ grupā. G.Rubenis klāt savai augstākā kaluma medaļai pievienoja divas sudraba godalgas lodes grūšanā un augstlēkšanā. Par uzvarētāju tāllēkšanā V 80+ grupā kļuva Ādolfs Mičulis, kurš sestdien ieguva visu medaļu komplektu. Otro vietu Ā.Mičulis izcīnīja jūdzes skrējienā, bet augstlēkšanā viņam trešā pozīcija. Par uzvarētāju lodes grūšanā V 40+ grupā pārliecinoši kļuva Jānis Pāvuliņš.

Sudraba medaļas Gulbenes novadam kaldināja Jāzeps Odumiņš, izcīnot otro vietu 3 kilometru soļošanā V 85+ vecuma grupā, viņam arī trešā vieta lodes grūšanā. Soļošanā Andrejs Vācietis izcīnīja otro vietu V 80+ grupā, V 70+ grupā Guntim Balodim sudraba godalga, bet V 45+ grupā Raivis Bērziņš ierindojās otrajā pozīcijā. R.Bērziņam izdevās tikt pie vēl vienas sudraba godalgas trīssoļlēkšanā. Divas otrās vietas izcīnīja Jānis Ģērmanis, līdz zelta medaļai 200 metru distancē viņam pietrūka vien 3 sekundes simtdaļas. J.Ģērmanim otrā pozīcija arī 800 metru skrējienā. Lodes grūšanā S 30+ otro labāko rezultātu uzrādīja Kristīne Andrejeva.