Pagājušo sestdien sporta centra abos laukumos Gulbenes novada volejbola čempionāta ietvaros spēkiem mērojās dāmu I un II līgas komandas.

Dāmu I līgā tika aizvadītas septiņas spēles, no kurām dažas izvērtās ļoti saspringtas un neprognozējamas. Trīs spēlēs trīs uzvaras guva Gulbenes sporta centra komanda. Pirmajā mačā viņas ar rezultātu 2:0 (25:17; 25:16) pārspēja Gulbene II. Otrā spēle ar Gulbenes komandu izvērtās par dienas aizraujošāko spēli, kas noteikti bija finālcienīga. Tikai trešā seta galotnē noskaidrojās, ka uzvarējušas Sporta centra volejbolistes. Tā pirmajā setā ar rezultātu 26:24 Gulbenes dāmu komanda guva pirmo punktu šajā cīņā, otrajā setā ar rezultātu 25:20 Sporta centra komanda izlīdzināja rezultātu, izšķirošajā trešajā setā Sporta centra volejbolistes izcīnīja svarīgu uzvaru (15:12) visā spēlē. Trešo uzvaru sestdien viņas izcīnīja mačā pret BJSS 97/98 jaunietēm. Divos setos (25:12; 25:21) tika izcīnīta trešā uzvara šajā dienā, bet čempionāta I aplis tika noslēgts ar piecām uzvarām un vien zaudējumu.

Savas pirmās divas uzvaras guva Gulbenes dāmu komanda. Pirmajā mačā pret BJSS 97/98 uzvara tika gūta divos setos (25:18; 25:8). Arī sestdienas pēdējā spēlē ar BJSS 2000 jaunajām volejbolistēm Gulbenes dāmu sešnieks uzvaru svinēja divos setos (25:10; 25:11).

Viena uzvara otrajā sabraukumā BJSS 97/98 vienībai, viņas divos setos (25:14; 25:19) pārspēja jaunākās I līgas spēlētājas BJSS 2000. Savukārt komanda BJSS 2000 sestdien arī svinēja savu pirmo uzvaru I līgā pār Gulbene II vienību. Bija vajadzīgi trīs seti, lai noskaidrotu uzvarētājas (25:18; 19:25; 15:11).

Sestdien čempionāta ietvaros tikās arī dāmu II līga, kurā pirmās divas uzvaras novada čempionāta ietvaros izcīnīja Stradu volejbolistes. Divos setos viņas pārspēja Jaungulbene/Galgauska vienību (25:17; 25:17) un čempionāta jaunāko komandiņu BJSS 03/04 (25:12; 25:15). Divas uzvaras arī komandai BJSS 99, tādejādi viņas čempionāta I apli ir noslēgušas ar izcīnītām četrām uzvarām un piedzīvotu vienu zaudējumu. Sestdien BJSS 99 pirmajā mačā pārspēja BJSS 03/04 (25:7; 25:6), bet otrajā spēlē tikai trešajā setā pieveica Jaungulbenes/Galgauskas apvienoto meiteņu komandu ar rezultātu 2:1 (23:25; 25:6; 15:6). Vienu spēli sestdien aizvadīja arī BJSS 02, izcīnot uzvaru pār Jaungulbenes/Galgauskas vienību (25:4; 25:17).

Novada čempionāta spēles dāmu I līgai un kungu komandām risināsies šosvētdien, 29.novembrī, bet 19.decembrī tiks noslēgtas I apļa spēles kungu un dāmu II līgas komandām.