str1704

Ikviens jaunais vai topošais uzņēmējs aicināts uz informatīvu iedvesmas pasākumu "Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem”. Pasākums notiks 26.04.2017. Vecgulbenes muižā, Brīvības ielā 18, Gulbenē, no plkst. 10:30 līdz 13:30.

Pasākuma dalībnieki uzzinās koncentrētus piedāvājumus visdažādākajiem atbalsta mehānismiem, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un nevalstiskās organizācijas, tai skaitā:

-              kā piesaistīt finansējumu idejai,

-              kā vienkārši reģistrēt uzņēmējdarbību,

-              ko piedāvā biznesa inkubators, u.c.

Iedvesmai ar savu biznesa sākšanas pieredzi dalīsies trīs veiksmīgi reģiona uzņēmēji.

-              Jānis Briņķis, kurš atgriezies no ārzemēm, lai Madonā strādātu algotu darbu, taču drīz sapratis, ka ir gatavs arī pats savam biznesam. Šodien Jānis ir saimnieks uzņēmumam J.K.Santehnika.

-              Inese Veismane, Gulbenē iemīļotās kūku bodes “Gardums” saimniece. Viņas uzņēmums strādā nu jau septiņus gadus un šajā laikā tas ir iemantojis tuvu un tālu saldummīļu labvēlību un mīlestību.

-              Arvis Rubenis no Gulbenes novada Stradu pagasta, kurš ar nelielām investīcijām sācis pats savu galdniecības uzņēmumu Gulbenē. Arvis par būšanu uzņēmējam saka tā: “Tas ir vienkārši, bet nav viegli!”

Pasākumā individuālas konsultācijas sniegs vairāk nekā 10 organizācijās: ALTUM, LIAA, Lauku atbalsta dienests, Valsts ieņēmumu dienests, Gulbenes novada pašvaldība, Uzņēmumu reģistrs, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Latgales uzņēmējdarbības centrs, SEB, Citadele, Swedbank , biedrība Sateka, Madonas Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa, Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs, Gulbenes lauksaimnieku apvienība.

Pasākumu organizē Attīstības finanšu institūcija ALTUM.

Pieteikšanās līdz 24.04.2017.