Vārds  Uzvārds  Priekšmets Vieta  Skola  Klase
 Kārlis  Bošs  Angļu valoda

 1.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks

Gulbenes novada valsts ģimnāzija

12.
 Lana  Brusova  Angļu valoda 2.vieta  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  10.
 Ritvars Nauris  Kanaviņš  Angļu valoda 3.vieta  Gulbenes 2.vidusskola 10.
 Linda  Paņina  Angļu valoda Atzinība  Gulbenes 2.vidusskola  12.
 Paula  Šterna  Angļu valoda Atzinība  Gulbenes 2.vidusskola 11.
 Dāvis Deivids  Bukovskis  Angļu valoda Atzinība  Lizuma vidusskola  12.
 Kristaps  Melnis Angļu valoda Atzinība  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  12.
 Kristīne  Berķe  Angļu valoda Atzinība  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
 Anna  Johansone  Vācu valoda 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  12.
Haralds Bikše Vācu valoda 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
 Andriana  Vasiļjeva  Krievu valoda (A gr.) 2.vieta  Gulbenes 2.vidusskola 9.
Alīna Šabaļina

Krievu valoda (B gr.)

2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 9.
 Aleksandrs  Saralidze  Krievu valoda (A gr.) 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Artis Gailis Krievu valoda (A gr.) 3.vieta  Lejasciema vidusskola 12.
Ņikita  Žugors Krievu valoda (A gr.) Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
Ričards  Bubišs Krievu valoda ( B gr..) 1.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks Gulbenes 2.vidusskola 10.
Daniela  Lūse Krievu valoda (B gr.) 2.vieta  Gulbenes 2.vidusskola 10.
Ņikita Trifonovs Krievu valoda (B gr.) 1.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks Gulbenes 2.vidusskola 11.
Ričards Nikolajs Sidorovs Krievu valoda (B gr.) 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Alise Briede Krievu valoda (B gr.) 2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Juļa Bogdanova Krievu valoda (B gr.) 3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
 Linda  Boša  Bioloģija 1.vieta  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Emīls Vīksniņš Bioloģija 1.vieta Gulbenes 2.vidusskola 9.
Amanda Mičule Bioloģija 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Madara Bērziņa Bioloģija 3.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Aurēlija Aizupiete Bioloģija 3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 9.
Linda Avotiņa Bioloģija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Maira Baranovska Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Agnese Keita Birzniece Bioloģija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Rolands Blūms Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Gundega Kļaviņa Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
 Ilmārs  Lapkovskis Bioloģija Atzinība  Gulbenes 2.vidusskola  9.
Kristofers Viljams Mazūrs Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Elisa Mūrniece Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Kerija Pennere Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Tīna Zemniece Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Ģunārs Ābeltiņš Bioloģija 1.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Aleksis Miezītis Bioloģija 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Rainers Biezais Bioloģija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Nikola Žvirbļa Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
Ilvars Ilgsalietis Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 11.
Kristiāna Belova Bioloģija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Kristīne Berķe Bioloģija 1.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Lukass Stalīdzāns Bioloģija 2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Enija Baumgarte Bioloģija 3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Linda Paņina Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 12.
Simona Anna Cāne Bioloģija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 12.
 Kārlis  Kočāns Vēsture 1.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks  Stāķu pamatskola  9.
Rolands Cīrulis Vēsture Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Agnese Beča Vēsture Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Lukass Stalīdzāns Vēsture 1.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Amanda Timoško Vēsture 2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 10.
Artis Blauvs Vēsture 3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Jānis Pētersons Vēsture Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
Emīls Poļaks Vēsture Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
Lauris Lapsa Vēsture Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 11.
Raivis Rautmanis Vēsture Atzinība Lizuma vidusskola 11.
 Līga Belova  Latviešu valoda un literatūra 1.vieta  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  8.
Linda Kokareviča Latviešu valoda un literatūra 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Liene Baumane Latviešu valoda un literatūra 2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 8.
Elisa Mūrniece Latviešu valoda un literatūra 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Gulbenes 2.vidusskola 9.
Dārta Putne Latviešu valoda un literatūra 2.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Kate Ceriņa Latviešu valoda un literatūra 3.vieta Lejasciema vidusskola 9.
Jana Blūma Latviešu valoda un literatūra Atzinība Lejasciema vidusskola 9.
Keita Keisija Gāršniece Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
 Gunārs  Ābeltiņš  Informātika (programmēšana) 1.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks, ATZINĪBA valsts olimpiādē  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
 Kārlis  Bošs  Informātika (programmēšana) Atzinība  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
 Gunārs  Ābeltiņš  Matemātika Atzinība, valsts olimpiādes dalībnieks  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Kārlis Bošs Matemātika Atzinība, valsts olimpiādes dalībieks Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Ilmārs Lapkovskis Matemātika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Enija Baumgarte Ekonomika 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Gulbenes 2.vidusskola 12.
Artūrs Gibala Ekonomika 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Samanta Ozoliņa Ekonomika 2.vieta Lizuma vidusskola 12.
Dāvis Deivids Bukovskis Ekonomika Atzinība Lizuma vidusskola 12.
Elīna Ignatjeva Ekonomika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
 Līva Lilija Graņica  Latviešu valoda un literatūra 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Simona Anna Cāne Latviešu valoda un literatūra 1.vieta, valsts olimpiādes dalībniece Gulbenes 2.vidusskola 12.
Evelīna Marisa Mazūre Latviešu valoda un literatūra 2.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12,
Annija Sintija Toma Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 12.
Enija Baumgarte Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 12.
Artis Gailis Latviešu valoda un literatūra Atzinība Lejasciema vidusskola 12.
Ilvars Ilgsalietis Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 11.
Anete Antiņa Latviešu valoda un literatūra Atzinība Lejasciema vidusskola 11.
 Patrīcija  Stāmere Latviešu valoda un literatūra Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Hermanis Petručeņa Fizika 3.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Madara Bērziņa Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Agnese Keita Birzniece Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Rolands Cīrulis Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Keita Keisija Gāršniece Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Ilmārs Lapkovskis Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Kristofers Mazūrs Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Elisa Mūrniece Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 9.
Rinalds Vagulis Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Endijs Vanags Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 9.
Enija Baumgarte Fizika 3.vieta Gulbenes 2.vidusskola 12.
Kārlis Bošs Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Krists Cirpons Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Gunārs Ābeltiņš Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Atis Breds Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Ritvars Nauris Kanaviņš Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 10.
Lauris Lapsa Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 11.
Ilvars Ilgsalietis Fizika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 11.
Rinalds Skopāns Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
Ainārs Lapkovskis Fizika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
 Elisa  Mūrniece  Ķīmija Atzinība  Gulbenes 2.vidusskola  9.
 Gunārs  Ābeltiņš Ķīmija Atzinība  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  10.
 Andris  Gargurnis Ķīmija Atzinība  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 11.
 Enija  Baumgarte  Ķīmija Atzinība  Gulbenes 2.vidusskola  12.
Anete  Akmene  Matemātika 1.vieta  Lizuma vidusskola 5.
 Gustavs  Aišpurs-Lukša  Matemātika 1.vieta  Stāķu pamatskola 5.
 Rūta  Priedīte  Matemātika 2.vieta  Gulbenes novada valsts ģimnāzija  5.
Daniels Krievs Matemātika Atzinība Tirzas pamatskola 5.
Lote Sniķe Matemātika Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 6.
Intars Ilgsalietis Matemātika Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 8.
Kārlis Bošs Ģeogrāfija

1.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks,

III pakāpe valsts ģeogrāfijas olimpiādē

Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Gunārs Ābeltiņš Ģeogrāfija 2.vieta, valsts olimpiādes dalībnieks, ATZINĪBA valsts ģeogrāfijas olimpiādē Gulbenes novada valsts ģimnāzija 10.
Kristaps Melnis Ģeogrāfija 3.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Kristīne Berķe Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes novada valsts ģimnāzija 12.
Enija Baumgarte Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 12.
Simona Anna Cāne Ģeogrāfija Atzinība Gulbenes 2.vidusskola 12.
Līga  Belova  Ģeogrāfija  1.vieta  Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Linards Grava Ģeogrāfija 1.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Emīlija Mia Kundrate Ģeogrāfija 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Samanta Savicka Ģeogrāfija 2.vieta Gulbenes novada valsts ģimnāzija 8.
Monta Zauriņa Ģeogrāfija 3.vieta Lejasciema vidusskola 8.
 Elizabete  Galvane  Ģeogrāfija 3.vieta  Lejasciema vidusskola  8.