Vadītājs Emīls Rusovs

Kolektīvs “Pieskāriens” darbojas no 2009. gada 5. marta. Ansambli līdz 2015. gada jūnijam vadīja Inga Zomerovska, vēlāk Inga Deigele, taču tagad vadību pārņēmis Emīls Rusovs. Ansamblī darbojas 11 dalībnieces, izpildot gan latviešu tautas dziesmas, gan latviešu komponistu un estrādes mākslinieku dziesmas.

 Raksturojot ansambļa „Pieskāriens” kolektīvu – tas ir enerģijas pārpilns, ar labu humora izjūtu un māku priecāties. Tādēļ brīžos, kad sanāk kopā, lai svinētu svētkus, skan smiekli, birst asprātības un, protams, skan dziesmas! Dziedātājas aktīvi piedalās dažādos pagasta un novada pasākumos, piemēram, novada svētkos, Gulbenes pilsētas svētkos, Stradu pagasta pasākumos, Jāņu, 18. novembra un Ziemassvētku pasākumos pagastā, Stāķu pamatskolas pasākumos un izlaidumos. Kolektīvs ir piedalījies starptautiskos projektos, sadraudzības koncertos ar Gulbenes novada un citu novadu kolektīviem, piemēram, ar Madonas novada Dzelzavas sieviešu vokālo ansambli “Variants”. Ansamblis ar atklāšanas priekšnesumu piedalījies arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības konferencē Rīgā, labdarības pasākumā veco ļaužu mājā kopā ar Lejasciema folkloras grupu “Smaržo siens”, savukārt 5 gadu jubilejas koncertā uzstājies kopā ar Alūksnes novada Zeltiņu pagasta deju kopas “Alise” dejotājiem.

“Pieskārienu” raksturo kopības sajūta, jo dalībnieces atzīst, ka kopā uzstājas ne tikai koncertos, bet gadās arī “iet čigānos”, kas ir ne mazāk jautrs pasākums. Tāpat dalībnieces muzicē un uzstājas kopā ar saviem bērniem. Viņas raksturo ne tikai lieliskas balsis, bet arī prasme spēlēt dažādus mūzikas instrumentus – ģitāru, saksofonu, akordeonu, vijoli.

“Pieskārienam” dziedāšana ir sirds lieta, dzīvesveids, vēlme attīstīties un augt. Dalībnieces uzskata, ka svarīgi ir sajust pieskārienu dziesmā, pieskārienu vārdos uz viscaur pieskarties ar dziesmu!

“Pieskāriena” uzstāšanās videoieraksti vokālo ansambļu skatē:

 

 

Kontaktinformācija

Emīls Rusovs: 22473400,