Režisore Astrīda Vilciņa

Pašreizējais kolektīva sastāvs savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad Staru kultūras nama vadītāja un arī jaundibinātā kolektīva vadītāja Astrīda Vilciņa izdomāja, ka nepieciešams sarīkot sieviešu dienu padomju laika garā. Līdz ar to tapa muzikāls uzvedums “8. marts Vizbulīšu fermā”. Tad kolektīvā bija tikai viens vīrietis – Indulis Briedītis, kuram pateicoties kolektīvs šodien nevar sūdzēties par vīriešu trūkumu.

staru tea

Kolektīvs strādā ne tikai iestudējot lugas, bet arī veidojot skaistus valsts svētku uzvedumus. Teātra dalībnieki ir kultūras nama vadītājas balsts visos pasākumos, kur vajadzīgs vārds. Katram no dalībniekiem amatierteātra kolektīvs rada vienotības sajūtu, līdzi jušanu un atbildību par sevi, par citiem un par to, ko dara.

Amatierteātra līdzšinējie iestudējumi: humora uzvedums “8. marts Vizbulīšu fermā”, A. Niezviedzis “Trīs ar pus atraitnes”, Vivita Pumpure “Tobiass ir miris, lai dzīvo Tobiass”, humora uzvedums “Smejies un labi būs”, literāli muzikāls uzvedums “Manas mājas ir te”, M. Zīle “Čemergess”.

Kontaktinformācija

Astrīda Vilciņa: 29238101,