Vadītāja Ilvita Kļaviņa

Jauniešu teātra studija darbojas kopš 1988. gada, to vadījušas vairākas režisores - Astrīda Vilciņa, Inese Stalidzāne, Edīte Siļķēna, Ineta Krastiņa. Šobrīd jauniešu studiju vada Ilvita Kļaviņa.

Jauniešu teātra studija praktizē kustību, plastikas un runas vingrinājumus, piedalās Gulbenes pilsētas un novada pasākumos.

Ar 2015./2016. gada sezonas iestudējumu H. Paukša “Trīs kāposti” kolektīvs ieguva augstāko pakāpi Gulbenes novada skolu teātru skatē. Jauniešu studija tika izvirzīta un piedalījās Latvijas skolu teātru festivālā Liepājā “SPĒLĒSIM TE-ĀTRI”. Teātra studijai ir tradīcija sumināt dzimšanas dienas gaviļniekus, sarūpējot jubilāram kādu negaidītu pārsteigumu. Jauniešu studijas dalībnieki mēdz sevi dēvēt par “super team”, jo ir pārliecināti, ka nav tāda vārda “nevaru” ir tikai vārds “negribu” un, ja labi grib, tad visi sapņi piepildās!

2016./2017.gada sezonā jaunie aktieri iestudēja izrādi -  B. Ferbers "Zaiga no devītās klases" - un līdzdarbojās Gulbenes tautas teātra izrādē - L.Purs “Kaķīša dzirnavas”.

 

Kontaktinformācija

Ilvita Kļaviņa: 28348776,