novads

2015.gada 13.maijā Gulbenes novada dome noslēdza līgumu ar SIA “MU9” par Gulbenes novada zīmola izstrādi un tā lietošanas noteikumiem. Darba process ilga vairākus mēnešus, un 2016.gada 26.februārī Gulbenē, domes telpās, tika prezentēts izveidotais zīmols un tā lietošanas noteikumi – izmantojamās krāsas, ieteicamie izmēri, druka uz veidlapām, dokumentu vākiem, suvenīriem. Līdz ar prezentāciju ir uzsākta jaunā Gulbenes novada logotipa lietošana.

Gulbenes novada zīmola logotipa pamatideja ir savas piederības apzināšanās novadam. Novada vērtība ir cilvēks - dzimis, audzis un veidojies Gulbenes novadā.

Logotipa daļa “es novads” veicina godprātīgas attieksmes un patriotisma jūtu veidošanos.

Logotips ir papildināts ar devīzi “Skaties plašāk”.

Logotipa krāsas: tumši zaļš, sarkans, zilpelēks, pelēks. Tumši zaļā un sarkanā krāsa ir tuvinātas Gulbenes novada karoga krāsām. Zilpelēkā krāsa ir debesu krāsa, tā bagātina korporatīvo tēlu.

Lejupielādei

Logo ar devīzi

Logo bez devīzes

Melnbalts logo1

Melnbalts logo2

Kopš 2009.gada 1.jūlija, kad, stājoties spēkā Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumam, tika izveidots Gulbenes novads, šis ir otrais novada logo.

 

Logo līdz 2016.gada februārim

Pirmais Gulbenes novada logo tika izraudzīts konkursa ceļā. No 2009.gada 4. līdz 10.novembrim Gulbenes novada domes ēkā bija apskatāmi iesniegtie darbi – 25 varianti 6 autoru izpildījumā.

novada logo200

2009.gada 11.novembrī Gulbenes novada domes Logo vērtēšanas komisija, izskatot iesniegtos priekšlikumus, pieņēma lēmumu. Pirmo vietu ieguva Vinetas Vašķes darbs, tomēr autorei tiek lūgts uzrakstam izvēlēties citu burtu formu. Izmaiņas tiek veiktas, un jaunizveidotā novada logo sāka savu apriti publiskajā telpā – līdz 2016.gada februāra biegām.