Pasākumu kalendārs

Izstāde "Vasara"
No 21-06-2019
līdz 21-07-2020
Galgauskas kultūras namā

Galgauskas kultūras namā sadarbībā ar Gulbenes Mākslas skolu ir iekārtota profesionālu mākslinieku darbu izstāde “Vasara”. Visu astronomiskās vasaras laiku no 2020. gada 21.jūnija plkst. 0:44 līdz 22. septembrim plkst. 16.31 skatītājiem tiek piedāvāta iespēja skatīt vasaru “mākslinieku acīm”.

    Latvijas vasara ir laiks, kuru drēgnajos rudeņos un garajās ziemās tik ļoti gaidām. Gaidām krāsas, smaržas, sauli, pat silts vasaras lietus ir brīnišķīgs. Vasaras dienu gaismā viss izskatās citādi – mirdzoši, spilgti un iedvesmojoši, šķiet , ka gaisā virmo dzīvības enerģijas. Vai šīs sajūtas var uzzīmēt un uzgleznot, iekonservēt ? Jā, vismaz var mēģināt.

     Vasara ir plenēru jeb gleznošanas dabā laiks, mūsu klimatā vienīgais iespējamais. Gulbenes Mākslas skola laika posmā no 2017. līdz 2019. gadam ir rīkojusi trīs Starptautiskus mākslas plenērus ar profesionālu mākslinieku no Latvijas, Lietuvas, Ķīnas, Gruzijas un Lielbritānijas piedalīšanos.

     Izstādē “Vasara” ir apskatāmi 17 mākslinieku darbi eļļas glezniecības, akvareļa, grafikas, cianotipijas un pasteļglezniecības tehnikās. Lielākā daļa izstādes darbu tapuši plenēru laikā un ataino dažādas vietas Gulbenē un Druvienā.

     Izstāde atvērta Galgauskas kultūras namā, to var apskatīt kultūras nama darba laikā.  Izstādes atklāšana un tikšanās ar autoriem no Gulbenes Mākslas skolas 22. jūnijā plkst. 18.00.

Sagatavoja Sandra Dikmane, Gulbenes Mākslas skolas direktore
Vairāk informācijas :
29477941 Sandra Dikmane
28628058 Edijs Frīdenbergs, Gaulgauskas kultūras nama vadītājs

Izstāde VASARA page 001