Pasākumu kalendārs

“Dzelzceļš un Tvaiks” ielūdz uz 1 gada jubilejas svinībām
01-09-2019
Gulbene

DzTv 1gads afiša

1.septembrī aprit gads kopš Gulbenes dzelzceļa stacijā sāka darboties jauns un inovatīvs centrs, kas dod iespēju iepazīt dzelzceļa darbību līdz šim vēl neierastā veidā. Izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” aicina ikvienu svinēt tā dzimšanas dienu kopā – 1.septembrī no plkst. 10:00 līdz 15:00.

Pasākuma programmā plkst. 10:00 ir paredzētas svinīgas uzrunas, apsveikumi un atskatīšanas uz gada laikā piedzīvoto. Centra atbalstītājiem un iekārtu sponsoriem vēlreiz tiks pateiks paldies par atbalstu centra izveidošanā.

Savukārt plkst. 11:00 uzstāsies Mārcis Auziņš, kurš priecēs ar solo koncertu un ikviens varēs izbaudīt stacijas vērienīgo akustiku.

No plkst. 12:00 līdz 15:00 centra apmeklētāji varēs doties izzinošās ekskursijās un izmēģināt jaunās iekārtas. Mazie apmeklētāji varēs apgleznot sejas, kā arī ķermeni ar hennu. Būs arī svētku kūka.

Aicinām ikvienu 1.septembrī uz Izglītojošu un interaktīvu centru “Dzelzceļš un Tvaiks”, Dzelzceļa ielā 8, un svinēsim šos svētkus kopā.

Ieeja centrā, aktivitātes un koncerts ir BEZ MAKSAS! Tiekamies jau no plkst. 10:00.

Izglītojošs un interaktīvs centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” tika atklāts 2018.gada 1.septembrī un tajā ir izvietotas dažādas interaktīvas ierīces, ar kuru palīdzību ikviens interesents var iepazīt dzelzceļa darbību. Centrs ir izveidots Gulbenes novada pašvaldības aģentūrai “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbojoties ar VAS “Latvijas dzelzceļš”, vairāk kā 30 uzņēmējiem un iestādēm, kā arī augstskolām, un ir unikāls, piedāvājot izzināt vienu no senākajām transporta nozarēm Latvijā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas.

Vēlamies informēt, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra
"Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs"