Pasākumu kalendārs

Tiešsaistes pasākums “Brīvprātīgais darbs Gulbenes novadā”
28-01-2021

brivpratigais darbs IG 1Vispirms svarīgākais, pārējā “lirika” pēc tam! 2021.gada 28.janvārī plkst. 14:00 notiks tiešsaistes pasākums “Brīvprātīgais darbs Gulbenes novadā”. Pasākums notiks platformā Microsoft Teams. Programmā: pieredzes un iedvesmas stāsti, bet pats galvenais – viedokļu apmaiņa par brīvprātīgo darbu. Pieteikties pasākumam var, aizpildot veidlapu: https://ej.uz/brivpratigais_darbs_GN


Bet tagad, ja tev ir mazliet laika, tad pirmais jautājums: kādas ir tavas attiecības ar BRĪVPRĀTĪGO DARBU? Kas tev pirmais ienāk prātā? Nav “attiecību ar brīvprātīgo darbu”! Bet, šoreiz, tas pat nav īsti būtiski, vai brīvprātīgajam darbam tavā dzīvē jau ir bijusi, ir vai tikai būs vieta. Svarīgāka par visu, šobrīd būtu tava dalība tiešsaistes pasākumā “Brīvprātīgais darbs Gulbenes novadā”, jo mums rūp tavs viedoklis.

Tev vēl ir laiks? Tad te mazliet par neseno vēsturi. Iepriekšējā gadā tika aizsāktas diskusijas par brīvprātīgā darba sistēmu Gulbenes novadā un jau notika viena tikšanās ar organizācijām, iestādēm, sociālo uzņēmumu, kuri īsteno vai vēlas piedāvāt veikt brīvprātīgo darbu. Kāpēc bija nepieciešama šāda tikšanās? Lai būtu skaidrība, pie kā vērsties brīvprātīgā darba jautājumos, kas var piedāvāt brīvprātīgā darba uzdevumus, kur meklēt informāciju, kā motivēt potenciālos brīvprātīgos, un lai taptu skaidras vēl daudz atbilžu uz jautājumiem, kas saistīti ar brīvprātīgo darbu. Tika uzsākts risināt jautājumu par brīvprātīgā darba sistēmas pilnveidi Gulbenes novadā.

Ko tev dos dalība šajā pasākumā? Varbūt Tu saskatīsi iespējas, kā pilnveidot savas prasmes, iegūt jaunas zināšanas un kontaktus, jo, JĀ, brīvprātīgais darbs to visu piedāvā. Taču, ja arī tu esi veicis/veikusi brīvprātīgo darbu jau iepriekš, tad šī var būt iespēja paskatīsies uz to no cita skatupunkta.

Tiekamies 2021.gada 28.janvārī pl.14:00 tiešsaistē – platformā Microsoft Teams.

Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”