Pasākumu kalendārs

Radio SWH mobilā studija Gulbenē
12-05-2021
Centrālais skvērs

swh

12.maijā no plkst. 7.00 līdz 11.00 Gulbenes centrālajā skvērā piestās Radio SWH jeb tautā dēvētā “Oranžā rādžiņa” mobilā studija, lai kopā ar Gulbenes novada iedzīvotājiem atzīmētu savu 28.dzimšanas dienu. Četru stundu garumā Radio SWH klausītājiem visā Latvijā būs iespējams uzzināt daudz jauna un interesanta par Gulbenes novadu. Radio ētera personības Evija Gulbe un Artis Dvarionas sarunās ar dažādu jomu pārstāvjiem iepazīsies ar notiekošo Gulbenes novada kultūrā, sportā, izglītībā, sabiedrības līdzdalībā un pašvaldības attīstībā.


Savu 28.dzimšanas dienu Radio SWH šogad nolēmis atzīmēt, dodoties Latvijas novadu izziņas tūrē, apciemojot 16 Latvijas pilsētas un novadus, tostarp arī Gulbenes novadu, un pietuvinot mūziku saviem klausītājiem. No 5. līdz 21.maijam ar unikālo radio mobilo studiju tiks apceļota Latvija un iepazītas Latvijas novadu sniegtās iespējas, skaistā daba un pats svarīgākais – satikti savi klausītāji.

“Mēs paspējām šī gada laikā uzbūvēt jaunu, modernu pārvietojamo radio studiju, un tagad varam aizbraukt uz jebkuru mūsu zemes nostūri un raidīt no turienes. Vai tas būtu meža vidus, ezera krasts, tirgus laukums vai sporta stadions. Maijā būsim svaiga gaisa radio, būsim Dzimtenes radio, ” stāsta AS “Radio SWH” valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics.

Latvijas novadu izziņas tūres laikā 16 dienās tiks apciemotas 16 pilsētas un novadi – Ventspils un Ventspils novads, Grobiņas, Saldus, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Saulkrastu, Limbažu, Salaspils, Ķekavas un Olaines novadi, kā arī Valmiera, Cēsis, Sigulda un Ādaži.

Tūres ietvaros katru dienu Radio SWH translēs iespaidīgus rīta šovus, kurās piedalīsies spožās un vienmēr enerģiskās Radio SWH ētera personības - Sanda Dejus, Kaspars Breidaks, Juta Jazz, Andris Freidenfelds, Artis Dvarionas, Arturs Krūzkops, Ligita Mieze un Edgars Barbaks.

Radio SWH tūre tiek rīkota sadarbībā pilsētu/novadu pašvaldībām, tostarp ar Gulbenes novada pašvaldību, Volkswagen Komerctransports un Hesburger.

Tūres laikā tiks ievēroti visi nepieciešamie epidemioloģiskās drošības pasākumi!

swh plakats

Informācija sagatavota sadarbībā ar Radio SWH