Pasākumu kalendārs

Gulbenes novada jauniešu diena
14-08-2021
Galgauska

2021.gada 14.augustā Galgauskas pagastā, Galgauskas “Dabas zāles” apkārtnē, notiks “Gulbenes novada jauniešu dienas 2021” aktivitātes*. Diena sāksies ar aktivitāti “NeBaiļu faktors”, kas ir komandas spēle, kuras laikā būs jāpārvar dažādi šķēršļi, pārvietojoties gan pa sauszemi, gan pa ūdeni. Bet šī nebūs vienīgā aktivitāte, būs vēl arī dažādas citas izklaides iespējas, kā, piemēram, netradicionālās sporta aktivitātes, iespēja dejot zumbu, klausīties sarunas ar influenceriem, klausīties koncertu, redzēt šovu, un piedalīties vēl citās aktivitātēs, bet vakaru noslēgt ar ballīti. Tieši tāpēc ieplāno 2021.gada 14.augustu pavadīt Galgauskā.

Lai piedalītos “NeBaiļu faktorā”, tev jābūt vismaz 15 gadus vecam, jāizveido komanda piecu cilvēku sastāvā, jāpiesaka dalība spēlē, zvanot vai rakstot: tālr. 26354557, e-pasts: , un jāierodas uz reģistrāciju, kas sāksies jau no pl.13:00. Jāpiebilst, ka šajā spēlē var nākties arī sasmērēt apģērbu. Veiklākā un saliedētāka komanda tiks arī pie balvām.

“Gulbenes novada jauniešu dienas 2021” noteiktais epidemioloģiskās drošības līmenis – dzeltenais – daļēji drošais līmenis, kas nozīmē to, ka ieeja ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas, negatīva testa sertifikātiem. Svarīgi atcerēties, ka līdzi arī nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Bērniem līdz 12 gadu vecumam vakcinācijas, pārslimošanas, negatīva testa sertifikāts nav nepieciešams. Ieeja uz aktivitātēm būs bez maksas.

  • No pl.12:30 līdz pl.16:15 būs iespēja bez maksas veikt ātro Covid-19 testu.
  • No pl.16:00 darbosies arī izbraukuma kafejnīca jeb bufete. 

*Aktivitātes tiks fotografētas/filmētas, iegūtie dati tiks izmantoti publicitātes nolūkos.

Novada jauniesu diena 2021

Lelde Bašķere,
Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze”
sabiedrisko attiecību speciāliste – lietvede