Pasākumu kalendārs

Diskusija "Kopīgā un atšķirīgā meklējumi Gulbenes novadā"
20-10-2021
Gulbenes kultūras centrs

satekaAicinām piedalīties diskusijās ar pašvaldības pārstāvjiem  „Uzklausi un izsaki savu viedokli!”, kuras norisināsies 2021.gada 13.oktobrī plkst.14:00 un 20.oktobrī plkst.14:00 Gulbenes kultūras centrā. Diskusijas tiek organizētas ar mērķi veicināt aktīvo iedzīvotāju savstarpējo komunikāciju ar lēmējvaru, palīdzot mijiedarboties un iesaistīties lēmumu pieņemšanā.

  • 13.oktobra diskusiju tēma - "Sabiedrības līdzdalības nozīme un formas uzticības un sadarbības veicināšanai"
  • 20.oktobra diskusiju tēma - "Kopīgā un atšķirīgā meklējumi Gulbenes novadā"

Tikšanās laikā tiks prezentētas apkopotās idejas, kuras būs izskanējušas apkaimes ideju darbnīcās 2021, veicinot diskusiju par sadarbības formām starp aktīvajiem iedzīvotājiem un pašvaldības pārstāvjiem. Diskusijās tiks runāts arī par iedzīvotāju un pašvaldības savstarpējo komunikāciju un informācijas nodošanas kanāliem.

Pēc diskusijām tiks veidots apkopojums, kurā tiks iekļautas būtiskākās iedzīvotāju vajadzības, kuras nākotnē varēs tikt iekļautas pašvaldības teritorijas attīstības plānos un programmās. Tāpat diskusijās paustie viedokļi un vajadzības varēs tikt ņemtas vērā dažādu plānošanas dokumentu un projektu izstrādē, kā arī, definējot prioritātes iedzīvotāju vajadzību apmierināšanai.

Pieteikšanās dalībai diskusijās:

  • sūtot e-pastu – , norādot tajā vārdu, uzvārdu un telefona numuru
  • zvanot uz SATEKAS biroju - +371 26330257
  • aizpildot reģistrācijas anketu: ej.uz/diskusijas_oktobris

Uz tikšanos diskusijās!

Diskusijas norisinās projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/046 “Kopā veidota nākotne – tā ir Tava iespēja!”  ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par šīs ziņas saturu atbild biedrība “SATEKA”.

 

Biedrība "SATEKA