Pasākumu kalendārs

"Skroderdienas Silmačos" un "Dižkoncerts"
23-06-2022
Druvienas "Silmači"

Silmaci afisa kopa

???Šogad lustīgākā salīgošana Latvijā notiks Druvienas “Silmačos” – tā sāksies ar lugas “Skroderdienas Silmačos” lieluzvedumu, bet turpināsies ar Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio 2 lielkoncertu “Līgojam Druvienā!” ???

?Līgo vakarā ikviens tiek mīļi aicināts “Silmaču” sētā – 23. jūnijā 17:00 te notiks Rūdolfa Blaumaņa lugas “Skroderdienas Silmačos” lieluzvedums, kas veltīts 120. gadskārtai kopš šī iestudējuma pirmizrādes.

Šajā jubilejas iestudējumā piedalīsies dažādu Latvijas teātru aktieri – Aija Dzērve, Lauris Subatnieks, Ģirts Liuzniks, Uldis Siliņš, Ance Kukule, Kristians Kareļins, Liene Sebre, Zane Burnicka, Mārtiņš Gailis, Elīna Bojarkina, Lāsma Kugrēna, Dace Makovska, Māris Skrodis, Kārlis Tols, Ance Muižniece un Amēlija Klindžāne. Iestudējuma režisors Jānis Mūrnieks, horeogrāfe Sanita Misika, producents Juris Millers. Izrādē piedalīsies arī orķestris Kristapa Krievkalna vadībā un Gulbenes novada amatierkolektīvi.

Ieeja “Silmačos” tiks atvērta no 15:00 un viesiem būs iespēja ne tikai remdēt izsalkumu, bet arī apmeklēt andeli, apgūt dažādus meistarstiķus un baudīt muzikālus priekšnesumus. 

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/99789  
“Facebook” pasākums: https://fb.me/e/2pRKqu9jb 

?Pēc izrādes – 22:00 turpat norisināsies Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio 2 lielkoncerts “Līgojam Druvienā!”, kurā uzstāsies Olga Rajecka, Uģis Roze, Antra Stafecka,Ralfs Eilands, Juris Vizbulis, Ivo Grīsniņš Grīslis un citi solisti, bet vakara gaitā savā 65 gadu jubilejā tiks sumināts Latvijas estrādes leģendārais dziedātājs Žoržs Siksna, kurš koncertam ir sagatavojis īpašu benefices programmu! Koncertā piedalīsies arī Gulbenes novada kori un TDA “Dzintariņš” un TDA “Ačkups”, bet koncerta īpašie viesi būs grupa “Citi zēni”. 

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/116253 
“Facebook” pasākums: https://fb.me/e/1J1rm2qtd 

⛺️Pasākuma norises vietā pieejamas telts vietas. Ierašanās un iekārtošanās 23.jūnijā no 13:00 līdz 15:00. Telts vietas maksa: 10 EUR, iegādāties iespējams uz vietas, tikai skaidrā naudā, uzrādot biļetes uz lieluzvedumu un koncertu. Telšu vietas netiek rezervētas. Saziņai T.26557582 

?Pēc koncerta būs iespēja uzkavēties pie Jāņuguns kopā ar Druvienas folkloras kopu “Pērlis”. Tāpat visi tiek aicināti apmeklēt “Silmaču” sētu pat līdz 26.jūnijam un baudīt īpašo noskaņu visu svētku garumā. 

?Ja Līgo naktī vēlies arī izdejoties, tad dodies uz Gulbeni, kur 22:00-3:00 Gulbīšu parkā Līgo balli spēlēs grupa "Galaktika" un DJ Lustix, vai Galgausku, kur 23:00-4:00 spēlēs grupa “Gregs un draugi”. Uz ballēm ieeja bez maksas.