Pasākumu kalendārs

Gulbenes novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēles
01-07-2022, 18:00
Lejasciema estrāde

1.jūlijā pl.18.00 Lejasciema estrādē notiks "Gulbenes novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēles".

Attēls

Gulbenes novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēles 2022

nolikums

  1. Mērķis un uzdevumi
    • Noskaidrot sportiskāko, daudzpusīgāko un saliedētāko iestāžu un uzņēmumu komandu.
    • Popularizēt aktīvu dzīvesveidu.

2.    Organizācija un vadība

  • Sporta spēles organizē Gulbenes novada Sporta pārvalde.
  • Galvenais tiesnesis Jānis Stībelis (tālr.26528863; e-pasts: ).
  • Galvenā sekretāre Dace Anča (tālr.29295359; e-pasts: ).
  1. Vieta un laiks
    • Sporta spēles notiek 2022.gada 1.jūlijā 18:00 Lejasciema estrādē.
    • Dalībnieku ierašanās un reģistrācija pl.17:00-17:45.
    • Reģistrējoties tiek izlozēts komandu sadalījums apakšgrupās un starta numurs komandu stafetei.
  2. Sacensību programma

17:00 – 17:45  Dalībnieku reģistrācija, izloze

17:50                         Pārstāvju sanāksme

17:55               Sporta spēļu atklāšana

18:00- 21:00    „Skauti un gaidas” (komandā 2 kungi un 2 dāmas)

18:00- 21:00    “Pa Tirzu slaidi laidu” (komandā 1 kungs un 1 dāma)

18:00- 21:00     “Biatlona zelta četrinieks” (komandā 2 kungi un 2 dāmas)

18:00- 21:00    „Bruģa licēji” (komandā 2 kungi un 2 dāmas)

18:00- 21:00    „Slidenais pludmales volejbols”  (komandā 1 kungs un 1 dāma)

18:00- 21:00    „Holandes siers” (komandā 2 kungi un 2 dāmas)

18:00- 21:00    „Kurmīšu sitējs” (var piedalīties ikviens dalībnieks, vērtē 1+1 labāko rezultātu summu)

18:00- 21:00    „Tupu, rāpu mājās nācu” (var piedalīties ikviens dalībnieks, vērtē 1+1 labāko rezultātu summu)

20:00- 21:00    Komandu vadītāju sacensības „Svara vērotāji”. Sacensībās piedalās komandu vadītāji. Piedalās tiešais vadītājs, vai komandas kapteinis.

21:00- 21:30    Komandu stafete (komandā 3 kungi un 3 dāmas)

22:00   Apbalvošana atpūtas vakarā Lejasciema estrādē.

5.    Pasākuma dalībnieki

  • Komandā startē attiecīgajā iestādē vai uzņēmumā strādājoši algoti štata darbinieki un „otrā puse” (sieva vai vīrs). Skolnieki sacensībās startēt nedrīkst!
  • Kolektīvi, kuros strādājošo ir mazāk nekā nepieciešams komandas izveidošanai, var veidot apvienotās komandas, saskaņojot ar sacensību organizatoriem.
  • Komandā minimālais dalībnieku skaits – 6.
  • Tās komandas, kuras neievēro iepriekš minēto, kopvērtējumā netiek vērtētas.
  • Viens dalībnieks var piedalīties vairākos sporta veidos, ja tas netraucē sacensību norisi.
  • Komanda, kura kopvērtējumā izcīna 1.vietu, piedalās nākošā gada pasākuma organizēšanā!
  1. Pieteikšanās
    • Komandu pieteikumi (pielikums Nr.1), (dalībnieku saraksts) sporta spēlēm jāiesniedz līdz š.g. 27.jūnija plkst.15:00 Gulbenes novada Sporta pārvaldē Jānim Stībelim (t.26528863), vai e-pastā: .
    • Reģistrējoties jāiesniedz komandas pieteikums ar dalībnieku parakstu par to, ka katrs atbild par savu veselības stāvokli, ka ievēros LR Ministru kabineta noteikumus nr. 662 “Epidemioloģiskas drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un nav iebildumu pret personīgo datu, fotogrāfiju publicēšanu interneta vietnēs, sociālajos tīklos (pielikums Nr.1).

7.    Vērtēšana

  • Komandu ieskaitē vērtē visus sporta veidus. Vietu kopvērtējumā nosaka summējot komandas izcīnītās vietas (punktus) katrā sporta veidā.
  • Katrā sporta spēļu veidā komanda saņem par 1.vietu – 1 punktu, 2.vietu - 2 punktus, 3. vietu - 3 punktus utt.
  • Kopvērtējumā, summējot sacensībās iegūtos punktus, uzvar komanda ar mazāko punktu skaitu.
  • Vienādu punktu skaita gadījumā uzvar komanda ar izcīnītu augstāko vietu komandu stafetē.
  • Komandas, kuras nav startējušas kādā sporta veidā, tiek vērtētas aiz komandām, kurām ir ieskaites visos sporta veidos.

8.    Apbalvošana

  • Apbalvošana un atpūtas vakara pasākums plkst. 22:00 Lejasciema estrādē;
  • - 3. vietas ieguvēju komandas tiek apbalvotas ar medaļām katrā sporta veidā.
  • Komandu vērtējumā 1. - 6.vietu ieguvējas komandas tiek apbalvotas ar kausiem.

Gulbenes novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu 2022 programma

17:00-17:45  Dalībnieku ierašanās, reģistrēšanās (Lejasciema estrādē)

17:50  Pārstāvju sanāksme (Lejasciema estrādē)

17:55  Sporta spēļu atklāšana (Lejasciema estrādē)

18:00-21:00  „Slidenais pludmales volejbols” (komandā 1 kungs  un 1 dāma)

(Sacensības notiek izlozes kārtībā)

 18:00-21:00  „Skauti un gaidas” (komandā 2 kungi un 2 dāmas)

 18:00-21:00  „Pa Tirzu slaidi laidu” (komandā 1 kungs  un 1 dāma)

18:00-21:00  „Biatlona zelta četrinieks” (komandā 2 kungi un 2 dāmas)

18:00-21:00  „Bruģa licēji” (komandā 2 kungi un 2 dāmas)

18:00-21:00  „Holandes siers” (komandā 2 kungi  un 2 dāmas)

18:00-21:00  „Kurmīšu sitējs” (individuālās sacensības, var piedalīties ikviens dalībnieks, vērtē 1+1 labāko rezultātu summu)

18:00-21:00  „Tupu, rāpu mājās nācu” (individuālās sacensības, var piedalīties ikviens dalībnieks, vērtē 1+1 labāko rezultātu summu)

20:00-21:00  Komandu vadītāju sacensības „Svara vērotāji”

Vadītājus (sievietes un vīriešus) vērtē  vienā konkurencē!

21:00-21:30  Komandu stafete (komandā 3 kungi un 3 dāmas) (Izlozes secībā)

      22:00 Apbalvošana atpūtas vakarā Lejasciema estrādē