Pasākumu kalendārs

Kalnienas stacijas pop-up restorāns - visas vietas IZPĀRDOTAS!
10-07-2022
Kalnienas stacija

10. jūlijā Kalnienas stacijas pop-up restorāns.

Kalnienas popup 10julijs

10.JŪLIJĀ POP-UP RESTORĀNS KALNIENAS STACIJĀ

Ieskandinot tradicionālos Bānīša svētkus, kas Gulbenē un Stāmerienas pagastā notiks 2022.gada 3.septembrī, tiek turpināta 2021.gada Bānīša svētkos aizsāktā tradīcija … POP-UP RESTORĀNI KALNIENAS STACIJĀ. 

Restorānā no 13:40 līdz 16:10 būs iespēja piedzīvot vietējo garšu un kultūras ceļojumu:

1)    Trīs kārtu maltīte no šefpavāres Ivetas Ilvas (Kantes krogs, Gulbene).

Baudi Gulbenes  novada zināmāko kafejnīcu “Kantes krogs” un “Rodi” īpašnieces Ivetas Ilvas restorāna cienīgos trīs kārtu ēdienus, kuru pagatavošanā izmantoti arī vietējie produkti.

2)    “Tālavas Ķēniņa alus” prezentācija un degustācija (Lizums).

Degustē un iepazīsti Lizuma pagastā radīto “Tālavas Ķēniņa alu”. Alus darītāji īpašu uzsvaru liek tieši uz latviskajām alus darīšanas tradīcijām, kas gadu simteņos izkoptas tikai mūsu tautai raksturīgās niansēs. “Viss Tālavas ķēniņa alus ir roku darbs, alus tiek darīts vaļējos ozolkoka kublos, ne mazāk kā mēnesi izturēts nogatavinot un nav ne pasterizēts, ne filtrēts, ne arī mākslīgi gāzēts. Šādu īpašību kopums mūsdienu pasaulē ir liels retums.

3)    Muzikālais baudījums no Alekša Pusta (Gulbene).

Jaunais mūziķis Aleksis Pusts nāk no Gulbenes, bet šogad absolvēja Rīgas Doma kora skolas Džeza nodaļu, savukārt tālākie ceļi vedīs uz Prinča Klausa konservatoriju Nīderlandē. Mūziķis restorānā priecēs ar džeza, latviešu populārās mūzikas skaņdarbiem un brīvās improvizācijas momentiem. 

4) Laimdotas Kliesmetes (Gulbene) keramikas trauku izstāde. 

Latvijas Amatniecības kameras keramikas meistare Laimdota Kliesmete rada brīnumainu raibo keramiku. Laimdota īpašas māla trauku burvības radīšanai izmanto pat līdz divpadsmit kopā sajauktu dažādu krāsu mālu šķirnes.

 

Lai padarītu šo garstronomisko ceļojumu vēl sajūtām bagātāku, piedāvājam iespēju no Gulbenes dzelzceļa stacijas uz un no Kalnienas staciju doties ar “Gulbene-Alūksne bānīti”. Bānītis ir vienīgais Baltijas valstīs regulāri kursējošais šaursliežu vilciens, kas nodrošina pasažieru pārvadājumus 33 kilometru posmā, savienojot divu novadu centrus – Alūksni un Gulbeni. 

 

Iespēja iegādāties divu veidu biļetes:

1)    Restorāna ieejas biļete 30 EUR (gastronomijas un mākslas baudījums iekļauts biļetes cenā)

2)    Restorāna ieejas biļete + nokļūšana no Gulbenes uz Kalnienu un atpakaļ ar “Gulbene-Alūksne bānīti” 35 EUR (bānīša biļete 13:00 Gulbene-Kalniena, 16:10 Kalniena-Gulbene). Pasākuma dienā pirms brauciena biļete jāuzrāda Gulbenes dzelzceļa stacijas (Dzelzceļa iela 8) “Bānīša kasē” un jāsaņem atsevišķa bānīša brauciena oriģinālā biļete. 

 

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas, nenodrošinot atsevišķu porciju. Ja arī bērnam nepieciešama porcija, jāiegādājas atsevišķa pilnas cenas biļete. 

 

Biļetes iepriekšpārdošanā elektroniski www.bilesuserviss.lv vai “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās līdz 08.07.2022. plkst. 23:59.

 

Pērc biļeti šeit: https://store.bilesuserviss.lv/public/?concert=361591&lang=lat&center=126&design=&shop_provider=gulbnov#view=ticketsselect

 

Biļešu skaits ierobežots. Vairāk informācijas: 28628058,  

 

Pasākumā var notikt fotografēšana un filmēšana, iegūtie attēli var tikt izmantoti publicitātei.