Pasākumu kalendārs

Atzeles pludmales volejbols
06-08-2022, 10:00 - 17:00
Alūksne

6.augustā Alūksnē, Pilssalas pludmales volejbola laukumos notiks Atzeles pludmales volejbola finālposms.

V (vīrieši) – 3.laukums

Laukums

PL.

Nr.

Spēļu sistēma

Komandas nosaukums

Komandas nosaukums

Tiesā

3

10.10

1.

1 – 6

Elvis/Agnis

Kaspars/Artūrs

Dzirnavas

3

10.25

2.

2 – 5

Māmiņu enģelīši

Krakops/Krakops

 

3

10.40

3.

3 – 4

Dzirnavas

Zeltiņš/Kalniņš

 

3

11.00

4.

1 – 2

Elvis/Agnis

Māmiņu enģelīši

 

3

11.15

5.

6 – 4

Kaspars/Artūrs

Zeltiņš/Kalniņš

 

3

11.30

6.

5 – 3

Krakops/Krakops

Dzirnavas

 

3

11.45

7.

2 – 6

Māmiņu enģelīši

Kaspars/Artūrs

 

3

12.00

8.

1 – 3

Elvis/Agnis

Dzirnavas

 

3

12.15

9.

5 – 4 

Krakops/Krakops

Zeltiņš/Kalniņš

 

3

12.30

10.

2 – 3

Māmiņu enģelīši

Dzirnavas

 

3

12.45

11.

6 – 5

Kaspars/Artūrs

Krakops/Krakops

 

3

13.00

12.

1 – 4

Elvis/Agnis

Zeltiņš/Kalniņš

 

3

13.15

13.

3 – 6

Dzirnavas

Kaspars/Artūrs

 

3

13.30

14.

2 – 4

Māmiņu enģelīši

Zeltiņš/Kalniņš

 

3

13.45

15.

5 – 1  

Krakops/Krakops

Elvis/Agnis

 

V40+ (vīrieši/veterāni) – 4.laukums

Laukums

PL.

Nr.

Spēļu sistēma

Komandas nosaukums

Komandas nosaukums

Tiesā

4

10.10

1.

2 – 5

Spirks/Voika

Borkovys mōls

Dzenis/Sirmais

4

10.25

2.

3 – 4

Bērzgale

Balvu TRIO

 

4

10.40

3.

1 – 2

Dzenis/Sirmais

Spirks/Voika

 

4

11.00

4.

5 – 3

Borkovys mōls

Bērzgale

 

4

11.15

5.

1 – 4

Dzenis/Sirmais

Balvu TRIO

 

4

11.30

6.

2 – 3

Spirks/Voika

Bērzgale

 

4

11.45

7.

5 – 4 

Borkovys mōls

Balvu TRIO

 

4

12.00

8.

1 – 3

Dzenis/Sirmais

Bērzgale

 

4

12.15

9.

2 – 4

Spirks/Voika

Balvu TRIO

 

4

12.30

10.

5 - 1 

Borkovys mōls

Dzenis/Sirmais

 

S (SIEVIETES)  - 1.laukums

Laukums

PL.

Nr.

Spēļu sistēma

Komandas nosaukums

Komandas nosaukums

Tiesā

A apakšgrupa

1

10.10

1.

2 – 5

ACĪTE

MĀSAS

Ziediņas

1

10.25

2.

3 – 4

Koko Loko

Daniela/Linda

 

1

10.40

3.

1 – 2

Ziediņas

ACĪTE

 

1

11.00

4.

5 – 3

MĀSAS

Koko Loko

 

1

11.15

5.

1 – 4

Ziediņas

Daniela/Linda

 

1

11.30

6.

2 – 3

ACĪTE

Koko Loko

 

1

11.45

7.

5 – 4 

MĀSAS

Daniela/Linda

 

1

12.00

8.

1 – 3

Ziediņas

Koko Loko

 

1

12.15

9.

2 – 4

ACĪTE

Daniela/Linda

 

1

12.30

10.

5 - 1 

MĀSAS

Ziediņas

 

Krusti 1.-6.vieta

1

12.45

11.

A 2 – B 3

   

B2

1

13.00

12.

B 2 – A 3

     

Krusti 1.-4.vieta

1

13.15

13.

A 1 – A2/B3uzvar.

     

1

13.30

14.

B 1 – A3/B2uzvar.

     

Fināli

1

13.45

15.

13.sp.zaud. – 14.sp.zaud.

   

3.-4.

1

14.00

16.

13.sp.uzvarētājs – 14.sp.uzvarētājs

   

1.-2.

B apakšgrupa - 2.laukums

2

10.10

1.

2 – 5

VK Dinamo

Nipāne/Jukse

Puriņs/Vīksniņa

2

10.25

2.

3 – 4

PRO+

TRIO

 

2

10.40

3.

1 – 2

Puriņa/Vīksniņa

VK Dinamo

 

2

11.00

4.

5 – 3

Nipāne/Jukse

PRO+

 

2

11.15

5.

1 – 4

Puriņa/Vīksniņa

TRIO

 

2

11.30

6.

2 – 3

VK Dinamo

PRO+

 

2

11.45

7.

5 – 4 

Nipāne/Jukse

TRIO

 

2

12.00

8.

1 – 3

Puriņa/Vīksniņa

PRO+

 

2

12.15

9.

2 – 4

VK Dinamo

TRIO

 

2

12.30

10.

5 - 1 

Nipāne/Jukse

Puriņa/Vīksniņa

 

Spēles par 7.-10.vietu

2

12.45

11.

A 4 – B 5

   

B 4

2

13.00

12.

A 5 – B 4

     

2

13.15

13.

11.sp.zaud. – 12.sp.zaud.

   

9.-10.

2

13.30

14.

11.sp.uzvarētājs – 12.sp.uzvarētājs

   

7.-8.

Par 5.vietu

2

13.45

15.

A2/B3 zaudētājs - B2/A3zaudētājs

   

5.-6.

SJ (SIEVIETES-JAUNIETES)

5.laukums

Laukums

PL.

Nr.

Spēļu sistēma

Komandas nosaukums

Komandas nosaukums

Tiesā

5

10.10

1.

A apakšgrupa

Karlsons

Banāni

Ilgas

5

10.25

2.

B apakšgrupa

Atsperes

Labākās

 

5

10.40

3.

A apakšgrupa

Ilgas

Karlsons

 

5

11.00

4.

B apakšgrupa

P.A.

Atsperes

 

5

11.15

5.

A apakšgrupa

Ilgas

Banāni

 

5

11.30

6.

B apakšgrupa

P.A.

Labākās

 

Krusti (1.vietas automātiski izcīna vietu astotdaļfinālā)

5

11.45

7.

A 2 – B 3

 

 

 

5

12.00

8.

A 3 – B 2

 

 

 

 

5

12.15

9.

A 1 – C2/D3uzvar.

   

1.-8.

5

12.30

10.

B 1 – C3/D2uzvar.

   

5

12.45

11.

C 1 – A2/B3uzvar.

   

5

13.00

12.

D 1 – A3/B2uzvar.

   

5

13.15

13.

9.spēles uzv.- 10.spēles uzv.

   

1.-4.

5

13.30

14.

11.spēles uzv.- 12.spēles uzv.

   

5

13.45

15.

13.sp.zaud.-14.sp.zaud.

   

3.-4.v.

5

14.00

16.

13.sp.uzvarēt.- 14.sp.uzvarēt.

   

1.-2.v

 SJ (SIEVIETES-JAUNIETES) - 6.laukums

6

10.10

1.

C apakšgrupa

Leģendārie mākonīši

KĀRSAVA

Aģento 05

6

10.25

2.

D apakšgrupa

Ērgļi Ē

Stepanova/Katane

 

6

10.40

3.

C apakšgrupa

Aģento 05

Leģendārie mākonīši

 

6

11.00

4.

D apakšgrupa

Blondās lapsas

Ērgļi Ē

 

6

11.15

5.

C apakšgrupa

Aģento 05

KĀRSAVA

 

6

11.30

6.

D apakšgrupa

Blondās lapsas

Stepanova/Katane

 

Krusti (1.vietas automātiski izcīna vietu astotdaļfinālā)

6

11.45

7.

C 2 – D 3

     

6

12.00

8.

C 3 – D 2

     
 

6

12.15

9.

A2/B3 zaud. – C3/D2 zaud.

   

9.-12

6

12.30

10.

A3/B2 zaud. - C2/D3 zaud.  

   

6

12.45

11.

9.spēles zaud.-10.spēles zaud.

   

11.-12.

6

13.00

12.

9.spēles uzv.-

10.spēles uzv.

   

9.-10.

6

13.15

13.

9.sp.I lauk.zaud.- 11.sp.I lauk.zaud.

   

5.-8.

6

13.30

14.

10.sp.I lauk.zaud.- 12.sp.I lauk.zaud.

   

6

13.45

15.

13.sp.zaud.-14.sp.zaud.

   

7.-8.v.

6

14.00

16.

13.sp.uzvarēt.- 14.sp.uzvarēt.

   

5.-6.v.