Drukāt

Noslēgusies projekta “Mana Kopiena 2020” (“My Community 2020”) četru dienu konference, kas norisinājās tiešsaistē. Tajā tikās projekta partneri no septiņām valstīm: Lielbritānijas (pārstāvošā organizācija - Dacorum Council for Voluntary Service LDT),  Spānijas (pārstāvošā organizācija Magenta Consultoria Projects SL), Francijas (pārstāvošā organizācija Pistes-Solidaires), Latvijas (pārstāvošā organizācija Gulbenes novada pašvaldība), Bulgārijas (pārstāvošā organizācija CATRO Bulgaria) un Īrijas (pārstāvošā organizācija  Exchange House Ireland) un Itālijas (pārstāvošā organizācija EURO-NET).

“Divos gados ir paveikts daudz: esam mācījušies paši un šo iespēju devuši savas kopienas cilvēkiem. Tā kā viens no projekta uzdevumiem bija paaugstināt iedzīvotāju digitālās prasmes, organizējot mācības katrā valstī, tad ir liels prieks, ka konferencei tiešsaistē pieslēdzās arī paši mācību dalībnieki, tā apliecinot, ka prasmes pilnveidotas. Sirsnīgs paldies mūsu drosmīgajai Herundai Zušai un aktīvajam, zinošajam Imantam Riņķim. Protams, paldies Gulbenes novada bibliotēkai un tās speciālistēm - profesionāla un atbildīga sadarbība!

C2 Day 3 photo 2

C2 Day 4

Kopā ar pārējiem projekta partneriem analizējām gan mācību saturu, metodes, gan vēlreiz iztaujājām savus mācību dalībniekus par to, kā viņi vērtē šādas mācības. Prieks, ka gulbenieši tām sniedza visaugstāko vērtējumu. Konferences trešajā dienā darbojāmies praktiski – gatavojām trīs minūšu garu video, kurā katrs pastāstījām, ko mums nozīmē darbošanās projektā,” rezumē šī projekta vadītājs Lauris Šķenders.

Digitālo prasmju mācības Latvijā, Gulbenē risinājās 2020.gada februārī un martā kuras veiksmīgi noslēdza 15 dalībnieki. Mācību rezultātā tika izstrādāti 15 video stāsti, kas vēsta par Gulbenes novada kultūrvēsturiskajām vietām, personībām, vietējās kopienas  aktivitātēm. Visu partnervalstu video veikums apskatāms projekta Youtube.com kanālā.

Jana Igaviņa,

Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste