14 19 09 Sep 200x120 tumssSabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA” aicina darbā lietvedi uz noteiktu laiku.

Prasības:

  • Vēlama augstākā izglītība;
  • Zināšanas dokumentu noformēšanā un pārvaldībā;
  • Pieredze darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • Labas latviešu valodas zināšanas, t.sk., lietišķās rakstības stila pārvaldīšana;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Prasme strādāt ar liela apjoma informāciju;
  • Prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos un racionāli organizēt savu darbu;
  • Teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes.

Galvenie darba pienākumi:

  • Izstrādāt un noformēt pārvaldes dokumentus saskaņā ar normatīvo aktu prasībām;
  • Nodrošināt un kontrolēt dokumentu izpildes termiņus, vīzu un rezolūciju ierakstu atbilstību un esamību dokumentu pārvaldības sistēmā;
  • Nodrošināt dokumentu sistematizāciju, glabāšanu, izmantošanu un pieejamību līdz nodošanai arhīvā;
  • Konsultēt klientus;
  • Konsultēt darbiniekus dokumentu aprites, izstrādāšanas un noformēšanas jautājumos.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu;
  • Darba samaksu: 900,00 EUR (brutto). Pārbaudes laikā 700,00 EUR (brutto).

Pieteikuma vēstuli un CV, ar norādi “Lietvedis”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: līdz 2019.gada 22. februārim.

Papildus informācija pa tālr.:29624562.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA” informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi.
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA”, Reģ. nr. 44603000098, kontaktinformācija: Blaumaņa iela 56A, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401. Papildus informāciju norādīta: http://alba.lv/privatuma-politika