14 19 09 Sep 200x120 tumssSabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA” aicina darbā santehniķi uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

  • arodizglītība (specializēta pamatizglītība);
  • vēlami kvalifikācijas pilnveides kursi atbilstoši amata pienākumiem;
  • valsts valodas zināšanas;
  • vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • ļoti labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • spēja organizēt darbu patstāvīgi;
  • pozitīva domāšana, augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt ūdensapgādes, lietus kanalizācijas un kanalizācijas cauruļvadu, armatūras montāžu, apkopi un remontu;
  • rūpēties, lai ūdensvada un kanalizācijas sistēmas darbotos bez traucējumiem, lai nebūtu ūdens noplūdes un cauruļvadu aizsērējumi, kā arī veikt cauruļu tīrīšanu, remontu un nomaiņu;
  • veikt aukstā ūdens skaitītāju nolasīšanu, to nomaiņu vai uzstādīšanu;
  • likvidēt avārijas situācijas aukstā ūdens un kanalizācijas sistēmās noplūdes gadījumā;
  • citu amata pienākumu veikšana pēc nodaļas vadītāja norādījumiem.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu;
  • profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu;
  • darba samaksu: 800,00 EUR (brutto). Pārbaudes laikā 700,00 EUR (brutto).

Pieteikuma vēstuli un CV, ar norādi “Santehniķis”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: līdz 2019.gada 8. martam.

Papildus informācija pa tālr.:29624562.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz otro atlases kārtu.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA” informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi.
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ALBA”, Reģ. nr. 44603000098, kontaktinformācija: Blaumaņa iela 56A, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401. Papildus informāciju norādīta: http://alba.lv/privatuma-politika