ja lv 13.februārī no plkst.11:00 līdz 13:00 veikala “Beta” telpās (Gulbenē, Brīvības ielā 56) norisināsies Junior Achievment Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu programmas Valentīndienas gadatirgus, kurā ar savu produkciju un pakalpojumiem tiks pārstāvēti 22 skolēnu mācību uzņēmumi no Gulbenes, Valmieras, Balviem, Malnavas un Ludzas.

Visus mācību uzņēmumus vērtēs žūrija, kuras pienākums būs iepazīties skolēnu mācību uzņēmumu stendiem, novērtēt jauniešu  biznesa idejas un izpildījumu sešās kategorijās/nominācijās: “Labākā pārdošanas komanda”; “Kvalitātes produkts”; “Videi draudzīgs produkts”; “Inovatīvs produkts”; “Labākā reklāma”; “Labākā Valentīndienas dāvana”.

Par JA Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu programmu

Skolēnu mācību uzņēmums (SMU) ir praktiskās uzņēmējdarbības mācību metode, ko JA Europe tīkla organizācijas veiksmīgi īsteno 37 Eiropas valstīs. Latvijā to ieviesa 1991.gadā un pēdējos gados tā kļuvusi īpaši populāra. Pērn tika reģistrēti 814 SMU 141JA Latvija dalībskolā. Pagājušajā mācību gada Latvijas finālists SMU Simple+ ar biznesa ideju – apģērbu aizsargmaiss – Eiropas finālā ieguva 2.vietu.Programma veido jauno uzņēmēju paaudzi, kas ir būtiska Latvijas tautsaimniecības attīstībai. Eiropas pētījums liecina, ka 15% SMU dalībnieku uzsāk savu biznesu vecumā no 20 – 29 gadiem, bet 36% plāno to uzsākt tuvāko trīs gadu laikā.

Pasākumu organizē Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija un Gulbenes 2.vidusskola.

Gulbenes 2.vidusskola