Drukāt

Vairāk foto draugiem.lv

Ceriņu ziedēšanas laiks mūsu skolā nozīmē arī Pateicības pēcpusdienu, kurā kopā pulcējas pedagogi, ģimenes un lieldraugi. Šogad godinājām vairāk nekā 100 ģimenes par bērnu un vecāku kopīgu sasniegumu– labiem un augstiem mācību rezultātiem gada noslēgumā. Neviens no šiem nopelniem nav nācis ātri un viegli, katra pateicības velte nozīmē čaklu un mērķtiecīgu darbu. Katrs bērna panākums ir arī vecāku mīlestības darba rezultāts.

Šogad pasākumu vadīja un kuplināja mūsu svarīgākie sadarbības partneri– vecāki. Paldies Ilvitai Kļaviņai un dziedošajām ģimenēm– Elisai ar tēti Uldi un Sārai ar tēti Aivaru! Vecāki ir arī mūsu izcilnieku ikgadējie atbalstītāji. Pateicamies Mārim Sliedem, Sergejam Petručeņam, Edmundam un Inetai Ragiem, Gunitai Zemniecei, Inetai Ivašenko un Ivetai Ilvai par skolēnu motivēšanu turpmākiem sasniegumiem.

Pateicības pēcpusdienā audzēkņi un pedagogi saņem arī dažādus titulus. Šogad suminājām Gada valodniekus Anniju Sintiju Tomu, Loti Raģeli, Simonu Annu Cāni, Janu Bubišu, Amandu Baldonu un Arni Žagatu, Gada matemātiķus Kristoferu Viljamu Mazūru, Elisu Mūrnieci, Krišjāni Petručeņu, Andu Veneri, Gada pētniekus Arni Žagatu, Tomu Danielu Raģeli, Anniju Sintiju Tomu, Erlendu Lapiņu, Gada prasmīgās rokas Anniju Sintiju Tomu, Elisu Mūrnieci, Ilgvaru Ilgsalieti, Gada sportistus Jeļizavetu Černovu un Rolandu Šulcu, Misteru un mis Centību Kārli Baltiņu, Emiju Groševu un Endiju Drozdovu. Balvu par augstāko vidējo vērtējumu gadā saņēma Elisa Mūrniece un Aivija Alekse, bet par titula Gada erudīts īpašnieci kļuva Annija Sintija Toma. Par gada pozitīvāko skolēnu kļuva Guna Ankipova, atbildīgāko– Aivija Alekse un neaizvietojamāko– Amanda Baldone. Savukārt par gada stingrāko skolotāju titulēja Gaļinu Bezverhaju, pozitīvāko– Gunti Princovu un lieliskāko–Lilitu Timermani. Šo titulu īpašniekus noteica pēc skolēnu aptaujas.

Skolas kolektīvs vēlas paust savu pateicību atsaucīgajam Gulbenes kultūras centra kolektīvam, pilsētas pārvaldei, novada domei, sporta skolai, sporta centram, Saeimas deputātei I.Sudrabai, mūsu absolventei Z.Mazūrei, apdrošināšanas brokeru sabiedrībai „Eurorisk Latvia” , popgrupai „Pipari” par nesavtīgu līdzdalību. Mēs novērtējam, ka atbildīgu, aktīvu un mērķtiecīgu bērnu audzināšanu uzskatāt par sabiedrības kopīgu lietu.

Novēlam saulainu un spēcinošu vasaru, atpūtu un piedzīvojumus, prieku un ieguvumus visām mūsu audzēkņu ģimenēm. Tiekamies atkal rudenī ar saulespuķi rokā!

Gulbenes 2.vidusskolas direktores vietniece I.Podziņa