Uzvarot CSDD Jauno satiksmes dalībnieku novada posmā (atgādinājums – visas godalgotās vietas mūsējiem velosipēdistiem),  Gulbenes vidusskolas komanda ieguva ceļazīmi (nu jau otro gadu) uz valsts forumu. Tas norisinājās 1., 2.jūnijā Biķernieku kompleksa sporta bāzē.

Pirmā foruma diena bija sacensību diena. Katrai komandai nācās rādīt prasmes un iemaņas, kā arī taktisko sagatavotību praktiskajā daļā un zināšanas teorētiskajā daļā. Praktiskajā daļā bija jāpārvar dažnedažādas šķēršļu joslas. Katrā praktiskās daļas posmā dalībnieks avansā saņēma 40 punktus, kurus, pārvarot šķēršļu joslu, bija jācenšas saglabāt, jo, nekorekti veicot uzdevumu, punkti tika zaudēti. Uzdevumi patiesi nebija viegli! Arī teorētiskajā daļā bija jāveic 4 posmi: katram dalībniekam bija sagatavots individuālais pārbaudījums (ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumi); komandas uzdevums par ceļu satiksmes drošību; individuālie uzdevumi par velosipēdu tehniskā stāvokļa pārbaudi; dažādi jautājumi un pārbaudījumi par pirmo palīdzību. Pirmās saspringtās dienas noslēgumā priecēja Rīgas improvizācijas teātris un iluzionists Valdemārs Veiss.

Otrā foruma diena bija diena, kas pēc grūtajiem pārbaudījumiem ļāva atpūsties, jo bija jautrības stafetes un dažādi priekšnesumi. Vislielākās ovācijas izpelnījās ugunsdzēsēji un ūdens strūklu šaltis (dienas bija ļoti karstas!), kā arī velo meistaru trio no Ugāles.

Paldies mūsu komandai – Adriānai Radiončikai, Diānai Līvei, Intaram Ilgsalietim, Renāram Vagulim – un skolotājai Ingai Ančai par ļoti veiksmīgiem startiem forumā, kurā piedalījās 32 komandas!

Iveta Zvaigzne,
Gulbenes vidusskolas direktora vietniece un dalībnieku atbalstītāja