7. septembrī Baltic Beach Hotel telpās, Jūrmalā, norisinājās svinīgs Junior Achievement Latvija Līderu programmas noslēgums, kurā kā programmas absolventi tika sveikti 16 jaunieši no Latvijas. Līderu programmā jau otro gadu piedalās īpaši talantīgi jaunieši, kuri gada laikā pilnveido savas līderu dotības, piedaloties dažādās meistarklasēs, kā arī mācoties no saviem mentoriem — sabiedrībā pazīstamiem vadītājiem un līderiem (vairāk informācijas – www.jal.lv).

No Gulbenes novada valsts ģimnāzijas Līderu programmā 2015./2016.mācību gadā piedalījās absolvents Ervīns Stradiņš. Sākotnēji 2015.gada septembrī uz šo programmu pieteicās 4 ģimnāzijas jaunieši. JA Latvija organizētās atlases rezultātā Līderu programmā tika uzņemts Ervīns Stradiņš.

Pasākums notika Baltic Beach Hotel zālē “Pērle”, kas bija brīnišķīga vieta ar skatu uz jūru. Pasākuma dalībnieki un viesi sēdēja pie baltiem galdautiem un baudīja svinīgo gaisotni. Pasākuma laikā tika teikts daudz pateicību JA Latvija komandai, Līderu programmas dalībnieku mentoriem un treneriem. Skolēni uzstājās ar noslēguma uzrunām, kuru laikā iepazīstināja visus klātesošos ar savu programmas laikā izstrādāto projektu, sadarbību ar mentoriem, ieguvumiem un veiksmes stāstiem.

Ervīnu Stradiņu pasākumā sveica skolas direktore Lidija Ķeķere, ekonomikas skolotāja Simona Sniķe un Ervīna mamma Maija Stradiņa. Veiksmi un izdošanos Ervīnam, uzsākot studijas Rīgā!

Skolotāja Simona Sniķe