Drukāt

10.novembrī Lizuma vidusskolas, Gulbenes 2.vidusskolas un Stāķu pamatskolas jaunāko klašu skolēniem bija svētki – trīs klases tika uzņemtas projektā “Sporto visa klase”. Visās trīs skolās jaunos sportistus sveica Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola direktors Māris Čakars.

“Lizuma vidusskolā un Stāķu pamatskolā uz sporta stundām esam apvienojuši 2. un 3.klašu skolēnus, bet Gulbenes 2.vidusskolā tā ir 3.klase, kas šogad uzsāk dalību projektā. Savukārt šās skolas 4.klasei šī ir otrā sezona,” sarunā stāsta M.Čakars.

Ž.Tikmers jauniešiem vēlēja izturību un mērķtiecību sportā, uzsverot, ka vienlīdz nozīmīgs ir arī mācību darbs un sekmes. Katra sporta klase saņēma dāvanu no LOK – volejbola bumbu komplektu.

Nozīmīgu atbalstu dalībai projektā sniedz Gulbenes novada dome. Sveicot Gulbenes 2.vidusskolas sportiskos skolēnus, Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andris Apinītis un Gulbenes novada domes Izglītības kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls, teica atzinīgus vārdus kā skolēniem un skolotājiem, tā arī vecākiem.

Dienu pirms svinīgās uzņemšanas projektā visas sportojošās klases tikās pirmajās sacensībās Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā.

Projekta trešajā sezonā iesaistās jaunas 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Līdz ar to piecas reizes nedēļā jeb katru mācību dienu sporto jau vairāk nekā 3000 skolēnu no 130 klasēm.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste