5. aprīlī Tirzas pamatskolā notika Gulbenes novada skolu sacensības stafetēs "Drošie, veiklie" E grupai. Uz sacensībām ieradās visas novada skolas - Gulbenes vidusskola, Gulbenes 2. vidusskola, Lejasciema vidusskola, Lizuma vidusskola, Stāķu pamatskola, Gulbīša vidusskola, Kr.Valdemāra pamatskola, Stāmerienas pamatskola, Litenes pamatskola, Druvienas pamatskola, Tirzas pamatskola, Galgauskas pamatskola un Rankas pamatskola.

Kuplais dalībnieku skaits stafešu skrējienus un cīņu padarīja ļoti līdzīgu un sporta zālē bija jūtama pozitīva cīņa un sportiskā konkurence.

Sacensību atklāšanā tika pacelts valsts karogs un godam sveikta Latvijas himna. Skolas sacentās un centās viena otru apsteigt un pārsteigt sešās dažādās stafetēs. Šīs stafetes bērniem attīsta sportiskās prasmes un iemaņas, kā arī individuālās fiziskās īpašības.

Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Gulbenes 2. vidusskola, skolotājs Dzintars Abakoks, otro vietu izcīnīja Gulbenes vidusskola, skolotāja Sarmīte Gobiņa, trešā vieta Lizuma vidusskolai, skolotāja Iveta Gjača, ceturtā vieta Lejasciema vidusskolai, skolotāja Ilva Bērziņa, piektā vieta Stāķu pamatskolai, skolotāja Aina Rubene un olimpisko sešinieku noslēdza Stāmerienas pamatskola un Gulbīša vidusskolas apvienotā komanda.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par veiksmīgiem startiem. Šajā mācību gada noslēgumā skolas sacentīsies orientēšanās sacensības un sporta karalienes -vieglatlētikas disciplīnas.

Jana Igaviņa

Informāciju sniedza Mārcis Rudzītis