Piektdien, 7.aprīlī, novada pirmsskolas pedagogi devās pieredzes braucienā uz Koknesi.

Diena sākās ar pirmsskolas izglītības iestādes “Gundega” apmeklējumu. Bērnudārzā notiek aizrautīga gatavošanās 50. dzimšanas dienas svinībām, un mēs bijām pirmie lielā svētku koncerta skatītāji. Ar prieku vērojām brašus mūsdienīgu deju soļus un klausījāmies skanīgu dziedāšanu. Apskatījām gaišās, gaumīgi iekārtotās grupu telpas, uzzinājām jaunas, neparastas idejas rotaļnodarbību plānojumā un atbalsta personāla piesaistē.

Likteņdārza apmeklējuma laikā, klausoties gides stāstījumu, atsaucām atmiņā piemirstos Latvijas vēstures faktus un diskutējām, kā mūsu audzēkņiem, mazajiem pirmsskolēniem mācīt mīlēt savu zemi, cienīt katru dzīvību, un apzināties sevi globālajā pasaulē.

Pēcpusdienā ciemojāmies bioloģiskajā zemnieku saimniecībā “Jaunavas”, lai pasmeltos dzīvesprieku, uzņēmību, enerģiju pie saimnieces Antas Kučeres, uzzinātu daudz interesantu lietu par ārstniecības augiem un nedaudz iepazītu bioloģiskās kosmētikas ražošanas procesu.

Pieredzes brauciens dalībniekiem patika, tas nozīmē, ka atkal jāmeklē jaunas vietas, kur ciemoties, jauni draugi, ko iepazīt, un jaunas idejas, ko īstenot ikdienas darbā.

Novada pirmsskolas metodiskās apvienības vadītāja Inita Artistova